کانال ها و صفحات مجازی خاکریز
حمایت از خاکریز
مطالب پیشنهادی به شما
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم | در ایام مربوط به اهل بیت (علیهم السلام) همچون محرم، اربعین و . . . و همچنین سایر مناسبت های مرتبط با ارزش های دینی و ملی، دهان روشنفکرنما هایی که خوراکشان را از منابع وابسته به مثلث منحوس عبری عربی غربی دریافت می کنند باز شده و با طرح بجای شبهه غذای نذری و . . . به خیال خام خود سعی دارند با شبهه پراکنی، چراغ معارف را خاموش کنند، حال آنکه نمی دانند یا دوست ندارند توجه کنند که: چراغی را که ایزد برفروزد، هرآنکس پف کند، ریشه اش بسوزد . . .
لینک کوتاه:

پیوندی که در زیر مشاهده می کنید، پیوند کوتاه شده مقاله حاضر است که در صورت نیاز به ارجاع دادن به این مقاله، می توانید از آن استفاده نمایید:

http://www.al-warethin.ir/?p=1144

مقدمه

همان طور که در چکیده گفتیم، با فرا رسیدن ایامی مثل ماه محرم، عده ای که در طول سال هزینه مسافرت های اروپایی، کنسرت های گاه و بیگاه، لوازم آرایشی، چرم خالص کیف و کفش و سایر هزینه های غیر ضروری شان چندین برابر کل پول نذری هاست، ناگهان در یک حرکت عجیب و غریب، به یاد فقرا می افتند که چرا این همه خرج مراسم عزاداری محرم می کنید(؟) به جای این کار به فقرا برسید و . . . در این مقاله از مجموعه مقالات پاسخ به شایعات و شبهات قصد داریم جواب هایی دندان شکن را برای این شبهه بی پایه و اساس ارائه کنیم.

بردگی پنهان برای استکبار جهانی

یکسان بودن درونمایه اظهار فضل! های تمام این به اصطلاح سلبریتی ها و همچنین بازتاب رسانه ای گسترده رفتار غیر معقولشان، این نکته را در ذهن متبادر می کند که همه آنها از یک منبع تغذیه می شوند و آن استکبار جهانی و نوچه های آن است.

پاسخ شبهه غذای نذری

اگر احیا از این جور روغنغکر های روشنفکرنما همچین شبهه ای را مطرح کرد، می توانید پاسخ های زیر را در در هانش بکوبید:

شما که به فکر فقیران هستید، بجای شبهه غذای نذری هزینه های گزاف غیر ضروری را به فقرا بدهید:

اکثر این شایعه سازان در طول سال هزینه هایی گزاف را خرج امور زندگی خود می کنند که در زمان این کار اصلا به فقرا فکر هم نمی کنند، از جمله

چرا هزینه میلیاردی کنسرت را به فقرا نمی دهید؟

سالانه بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان خرج هزینه‌ی کنسرت‌هایی می‌شود که فقرا اجازه‌ی ورود به آن را ندارند زیرا توان مالی، شرط ورود به کنسرت است.

چرا این هزینه را به فقرا نمی‌دهید؟🤔

چرا هزینه تریلیونی لوازم آرایشی را به فقرا نمی دهید؟

سالانه ۱۰ تریلیون و ۲۰۰ میلیارد تومان لوازم آرایشی خریداری می‌شود و ایران هفدمین کشور مصرف کننده‌ی لوازم‌آرایشی در جهان است.

چرا این هزینه را به فقرا نمی‌دهید؟🤔

چرا هزینه میلیاردی سیگار را به فقرا نمی دهید؟

ایرانیان در سال ۳۲۵۰ میلیارد صرف خرید سیگار می‌کنند و تنها برای درمان به خاطر مصرف سیگار ۷۲۰۰ میلیارد تومان هزینه برای بیماران سیگاری به همراه داشته است.

چرا این هزینه را به فقرا نمی‌دهید؟🤔

چرا هزینه چند هزار میلیاردی سفر به ترکیه را به فقرا نمی دهید؟

۲میلیون ایرانی در سال به ترکیه می‌روند و ۸۰۰۰ هزار میلیارد تومان هزینه می‌کنند.

چرا این هزینه را به فقرا نمی‌دهید؟🤔

چرا هزینه چند هزار میلیاردی سفر به امارات را به فقرا نمی دهید؟

بیش از ۲۸۰ هزار ایرانی در سال به امارات می‌روند و پیش از ۵۰۰ میلیارد هزینه‌ی سفر ایرانیان می‌شود.

چرا این هزینه را به فقرا نمی‌دهید؟🤔

چرا هزینه چند هزار میلیاردی سفر به تایلند را به فقرا نمی دهید؟

بیش از ۸۰ هزار ایرانی در سال به تایلند می‌روند و بیش از ۴۰۰ میلیارد هزینه‌ی سفر به تایلند ایرانیان است.

چرا این هزینه را به فقرا نمی‌دهید؟🤔

و . . .

از قبیل این هزینه های بیخود و مسرفانه در زندگی روشنفکرنما ها بسیار دیده می شود که هر کدام می تواند لبخندی را بر لب یک انسان نیازمند بنشاند، هزینه هایی مثل چرم خالص کیف و کفش، غذای حیوان خانگی و . . .

بجای شبهه غذای نذری حاصل از نذورات مردمی، منبع هزینه های زندگی خود را بگویید

همه ما به خوبی می دانیم که تمام هزینه های مراسم و محافل مذهبی از محل نذورات و کمک های مالی همین مردم که بعضی از سلبریتی ها به چشم حقارت به آنها نگاه می کنند، تأمین می شود، لکن کسی نمی داند درآمد های هنگفت و هزینه های هنگفت تر زندگی روغنفکران از چه محلی تأمین می شود؟!

بجای شبهه غذای نذری که خرج گسترش فرهنگ می شود، محصول هزینه های خود را مشخص کنید

تمام هزینه هایی که برای یک مراسم مذهبی اصولی می شود، در نهایت منجر به ترویج فرهنگ ناب عاشورا شده که خود بسیار ارزشمند تر از ارزش ریالی هزینه هاست، اما ماحصل زندگی برگرفته ازسبک زندگی غربی این جور سلبریتی ها چیست؟!

بجای شبهه غذای نذری بگویید اگر هزینه مداح زیاد است هزینه خوانندگان مراسم شما چیست؟

بسیاری از این عقلآکبندها معتقدند نباید پول به مداح داده شود، اما آیا خودشان می گویند چرا هزینه های گزافی به خوانندگان مراسم عروسی و . . . داده می شود؟!

یک پیشنهاد

تمام کسانی که اقدام به ایجاد شبهه غذای نذری و… می کنند، خودشان هزینه های غیر ضروری زیادی دارند که هر کدامش می تواند لذت را به زندگی فقرا ببخشد . . . اگر واقعا به فکر لبخند زدن فقرا هستند، این هزینه های بی فایده که هر کدام چند برابر هزینه های مراسم مذهبی است را خرج شاد کردن دل فقرا کنند. می توان گفت در کنار پول هایی که ممکن است بعضی در ازای تخریب اعتقادات دریافت می کنند، مشوق اصلی این گونه فعالیت ها، باور پذیری ناشی از کمبود سواد رسانه است، موضوعی که به راحتی با گسترش و ترویج مطالب آموزشی رایگان لینک Rtttec.ir/csl و یا آموزش های تخصصی لینک Rtttec.ir/24oncsl قابل حل می باشد

اشتراک گذاری مطلب:

در صورتیکه محتوای مقاله را مفید ارزیابی می کنید، لطفا با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی به مقابله با تهاجم فرهنگی کمک کنید:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در pinterest
پین ترست
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
چاپ

مطالب مرتبط:

دیدگاه ها:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *