کانال ها و صفحات مجازی خاکریز
حمایت از خاکریز
مطالب پیشنهادی به شما
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم | شهید و شهادت ازجمله مفاهیمی هستند که از همان ابتدای شکل گیری جرقه های انقلاب اسلامی، پس از وقفه ای چند ساله، بار دیگر قلب های مؤمنان را از هرچه مظاهر دنیاپرستی است پاک گردانده اند . . .
لینک کوتاه:

پیوندی که در زیر مشاهده می کنید، پیوند کوتاه شده مقاله حاضر است که در صورت نیاز به ارجاع دادن به این مقاله، می توانید از آن استفاده نمایید:

http://www.al-warethin.ir/?p=1468

مقدمه

در این هفته شهرستان شهیدپرور کاشمر، همچون دیگر شهر های میهن اسلامی مان، میزبان یادگارانی از دوران دفاع مقدس بود؛ یادگارانی ما به آنها لقب شهید گمنام داده ایم اما واقعیت آن است که آنها نام آشنا تر از ما هستند، به ویژه در ملکوت اعلی؛

آئین استقبال از شهدای گمنام کاشمر

اگرچه شهرستان کاشمر، در جریان اغتشاشات اخیر هم، شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده بود، اما این بار شهدای گمنام کاشمر را عطری معنوی بخشیدند و مردم مؤمن این دیار بار دیگر در قدردانی از شهدا گل کاشتند.

فیلم: استقبال دهه هشتادی ها از شهید گمنام

برخلاف توهمات دنباله رو های اندک رسانه های استکبار جهانی، نسل جدید انقلاب نظیر دهه هشتادی ها هم به مانند نسل ها گذشته، دل در گرو فرهنگ و ارزش های ناب انقلاب اسلامی دارند، فیلم زیر که مربوط به تشییع پیکر شهید گمنام در دبیرستان امام خمینی رحمة الله علیه کاشمر است، گواهی بر این مدعاست:

اشتراک گذاری مطلب:

در صورتیکه محتوای مقاله را مفید ارزیابی می کنید، لطفا با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی به مقابله با تهاجم فرهنگی کمک کنید:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در pinterest
پین ترست
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
چاپ

مطالب مرتبط:

دیدگاه ها:

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *