کانال ها و صفحات مجازی خاکریز
حمایت از خاکریز
مطالب پیشنهادی به شما
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم | با توجه به اهمیت تحولات اوکراین و چند جانبه بودن جنگ روسیه با اوکراین و نیز تأثیر این جنگ، ان شاءالله از این پس، واحد سیاسی خاکریز فرهنگی وارثین به پوشش و تحلیل اخبار جنگ روسیه و اوکراین خواهد پرداخت.
لینک کوتاه:

پیوندی که در زیر مشاهده می کنید، پیوند کوتاه شده مقاله حاضر است که در صورت نیاز به ارجاع دادن به این مقاله، می توانید از آن استفاده نمایید:

http://www.al-warethin.ir/?p=559

همان طور که در جریان هستید تحولات اوکراین و جنگ روسیه با این کشور، پیامد های متعدد بین المللی به دنبال داشته است. یکی از این پیامد ها بحران سوخت در اروپا و آمریکاست که موضوع اولین مقاله سیاسی است که پس از رونمایی از نسخه جدید تارنمای خاکریز منتشر می شود.

علت جنگ روسیه و اوکراین بر سر چیست ؟

اگر بخواهیم به زبان ساده چکیده ماجرای #جنگ_اوکراین با روسیه را در یک جمله شرح دهیم باید بگوییم: زیاده خواهی رژیم تروریست آمریکای جنایتکار. اما ماجرا چیست؟

حتما می دانید که یکی از جهان پیش از فروپاشی شوروی به دو بخش تقسیم شده بود: بلوک شرق و غرب. بین طرفداران یا بعبارت بهتر وابستگان به نظام سرمایه داری یک معاهده تحت عنوان «ناتو» امضا می شود و معاهده ای هم تحت عنوان «وَرشو» برای مقابله با ناتو (در دهه 50 میلادی).

پیامد جنگ روسیه و اوکراین و تأثیر آن بر ایران و جهان چیست؟

مطالب این صفحه در حال تکمیل است.

اشتراک گذاری مطلب:

در صورتیکه محتوای مقاله را مفید ارزیابی می کنید، لطفا با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی به مقابله با تهاجم فرهنگی کمک کنید:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در pinterest
پین ترست
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
چاپ

مطالب مرتبط:

دیدگاه ها:

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *