کانال ها و صفحات مجازی خاکریز
حمایت از خاکریز
مطالب پیشنهادی به شما
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم | فیلم ضد ایرانی، ضد اسلامی و سخیف عنکبوت مقدس، که توسط اشخاص و جریان های معلوم الحال و در رأس آن ها، رژیم منحوس صهیونیستی و آمریکا مورد حمایت قرار گرفته، با اهانت مستقیم به ساحت اقدس حضرت شمس‌الشموس امام رئوف، حضرت امام علی ابن موسی الرضا علیه‌السلام و تشبیه آستان مقدس آن حضرت به لانه عنکبوت و نیز توهین به واژه قرآنی «مقدس» خشم مردم ایران اعم از شیعه، سنی، ارمنی، کلیمی و زرتشتی، را برانگیخته است . . . سوال نخبگان فکری و مردم انقلابی اینجاست که: «چرا مراسمی که سال ۱۳۲۵ تاسیس شده و در طول ۳۲ سال قبل انقلاب فقط به ۱ ایرانی جایزه داده، در طول ۴۴ سال بعد انقلاب به ۴۱ ایرانی؟!»
لینک کوتاه:

پیوندی که در زیر مشاهده می کنید، پیوند کوتاه شده مقاله حاضر است که در صورت نیاز به ارجاع دادن به این مقاله، می توانید از آن استفاده نمایید:

http://www.al-warethin.ir/?p=1017

آنچه در (ادامه) این مقاله می خوانید:

مقدمه

حتما در جریان هستید که اخیرا جشنواره صهیونیستی کن به فیلم سخیف عنکبوت مقدس جایزه داده است. حال سوال نخبگان فکری و مردم انقلابی اینجاست که: «چرا مراسمی که سال ۱۳۲۵ تاسیس شده و در طول ۳۲ سال قبل انقلاب فقط به ۱ ایرانی جایزه داده، در طول ۴۴ سال بعد انقلاب به ۴۱ ایرانی؟!»

اشتراک گذاری مطلب:

در صورتیکه محتوای مقاله را مفید ارزیابی می کنید، لطفا با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی به مقابله با تهاجم فرهنگی کمک کنید:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در pinterest
پین ترست
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
چاپ

مطالب مرتبط:

دیدگاه ها:

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *