کانال ها و صفحات مجازی خاکریز
حمایت از خاکریز
مطالب پیشنهادی به شما
لینک کوتاه:

پیوندی که در زیر مشاهده می کنید، پیوند کوتاه شده مقاله حاضر است که در صورت نیاز به ارجاع دادن به این مقاله، می توانید از آن استفاده نمایید:

http://www.al-warethin.ir/?p=1395


بسم الله الرحمن الرحیم | بدافزار های رایانه انواع مختلفی دارند که البته در اصطلاح عامه مردم، به همه آنها virus گفته می شود، اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید بدافزار رایانه ای انواع مختلف دارد و ویروس، کرم و تروجان از آن جمله هستند که بعضی از مردم آنها را به جای یکدیگر استفاده می کنند. از این رو و به منظور ارتقاء سطح اطلاعات عمومی شما عزیزان در حوزه فناوری اطلاعات و در ادامه مجموعه مقالات آموزش رایگان سواد فضای مجازی این بار و در مقاله ویروس های کامپیوتری و انواع آن به تشریح چیستی انواع ویروس های کامپیوتری پرداخته ایم و ویروس های کامپیوتری و راه های مقابله با آن تشریح شده است. با ما همراه باشید تا انواع malware ها را بشناسیم . . .

نوشته ویروس های کامپیوتری و انواع آن اولین بار در خاکریز فرهنگی وارثین (شرکت فنی و مهندسی رایان تدبیر ترشیز). پدیدار شد.بازنشر از

اشتراک گذاری مطلب:

در صورتیکه محتوای مقاله را مفید ارزیابی می کنید، لطفا با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی به مقابله با تهاجم فرهنگی کمک کنید:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در pinterest
پین ترست
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
چاپ

مطالب مرتبط:

دیدگاه ها:

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *