کانال ها و صفحات مجازی خاکریز
حمایت از خاکریز
مطالب پیشنهادی به شما
لینک کوتاه:

پیوندی که در زیر مشاهده می کنید، پیوند کوتاه شده مقاله حاضر است که در صورت نیاز به ارجاع دادن به این مقاله، می توانید از آن استفاده نمایید:

http://www.al-warethin.ir/?p=1443


بسم الله الرحمن الرحیم | در ادامه مجموعه مقالات آموزش رایگان سواد فضای مجازی خاکریز فرهنگی وارثین این بار قصد داریم توضیح دهیم که یکی از مزایای عملی شدن طرح صیانت امکان درآمدزایی از طریق تولید محتوا برای همه مردم و کاربران فضای مجازی است.

درآمدزایی از طریق تولید محتوا در زمان عملی شدن طرح صیانت
طرح صیانت و احیای سهم تولیدکنندگان محتوا از ترافیک اینترنتی

آنچه در ادامه می خوانید:

مقدمه

احتمالا می دانید که یکی از جست و جو های پرطرفدار در موتور های جست و جو موضوع #استخدام تولید کننده محتوا می باشد و این یعنی بسیاری از کاربران فضای مجازی تمایل شدیدی دارند که به ازای محتوایی که توانایی تولیدش را دارند، به آنها پول پرداخت شود. از این رو،

در ادامه مقالات آموزش رایگان سواد فضای مجازی خاکریز فرهنگی وارثین قصد داریم توضیح دهیم که یکی از مزایای عملی شدن طرح صیانت امکان درآمدزایی از طریق تولید محتوا است که ضمن کمک به اشتغالزایی با جبران هزینه خرید اینترنت به نوعی باعث صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد.

طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی چیست؟

به جرأت می توان گفت که در صورت تصویب و عملی شدن طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی که اغلب توسط عامه به اشتباه با عناوینی همچون طرح صیانت فضای مجازی یا طرح صیانت اینترنت ملی از آن نام برده می شود یکی از نقاط قوت منحصر بفرد مجلس انقلابی است که در راستای جلوگیری از تضییع حقوق کاربران و هم وطنان در استفاده از فضای مجازی ارائه و انجام شده است.

موانع عملی شدن طرح صیانت

تک تک افراد و جریان هایی که به نحوی از زمان اجرای طرح صیانت به بعد، منافعشان به خطر می افتد از جمله رسانه های جیره خور کشور های وابسته به مثلث منحوس عبری عربی غربی تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا باطل شدن طرح صیانت را موجب شوند.

متن طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی چیست ؟

از طرفی متأسفانه سطح پایین سواد رسانه اغلب کاربران ایرانی فضای مجازی سبب شده تا شایعات منتشر شده توسط جریان های مذکور بسیار زیاد شود. لذا ما به منظور پاسخگویی مستند به شایعات طرح صیانت قبلا متن طرح صیانت از حقوق کاربران را در قالب یک مقاله ویژه بازنشر کرده ایم که با جست و جوی عبارت طرح صیانت در تارنمای خاکریز فرهنگی وارثین می توانید به متن کامل طرح دسترسی پیدا کنید.

نحوه درآمدزایی از طریق تولید محتوا در زمان عملی شدن طرح صیانت

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فارس، یکی از نکات خوبی که به این طرح اضافه شده و مورد اذعان همه است، پرداخت سهم به تولیدکننده محتوای داخلی و ارائه دهندگان خدمات کاربردی از سود فروش ترافیک است.

یعنی تولید محتوا توسط کاربران دیگر رایگان نخواهد بود و می‌تواند یک منبع درآمد به ویژه برای قشر جوان کشور باشد. به عبارت دیگر هر بار شخصی در فضای مجازی اثری تولید کرد و تعداد کلیک آن اثر، بیش‌تر از یک تعداد مشخص بود، مبلغی از سود ایجاد آن ترافیک را سهیم می‌شود. این رویه، موجب اشتغالزایی با ایجاد چندین شغل مرتبط با تولید محتوا را پیش‌بینی می‌کند.

پیشنهاد ویژه خاکریز فرهنگی وارثین به شما

در پایان پیشنهاد می کنیم با پیوستن به جمع اعضای وب سایت (از طریق ثبت نام رایگان در وب سایت) و دنبال کردن کانال ها و صفحات مجازی شرکت فنی و مهندسی رایان تدبیر ترشیز (خاکریز فرهنگی وارثین) که به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های طراحی وب سایت در کاشمر و خراسان رضوی شناخته می شود، از جدیدترین اخبار و تخفیف های ویژه خاکریز فرهنگی وارثین مطلع شوید:


Splus.ir/torshizweb

Aparat.com/torshizweb

Rubika.ir/torshizweb

Hoorsa.com/torshizweb

Wisgoon.com/torshizweb

pinterest.com/torshizweb

با ثبت میزان رضایت خود از این مقاله، ما را در افزایش کیفیت خدمات، یاری کنید

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۶ رایبازنشر از

اشتراک گذاری مطلب:

در صورتیکه محتوای مقاله را مفید ارزیابی می کنید، لطفا با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی به مقابله با تهاجم فرهنگی کمک کنید:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در pinterest
پین ترست
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
چاپ

مطالب مرتبط:

دیدگاه ها:

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *