کانال ها و صفحات مجازی خاکریز
حمایت از خاکریز
مطالب پیشنهادی به شما
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم | تصمیم گرفتیم به بهانه حرکت غرورآفرین سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور انقلابی کشورمان که در سازمان ملل (در شهر نیویورک آمریکا) صورت گرفت، یادداشتی پیرامون خواب غفلت استکبار جهانی و منافقان که نوکران داخلی اش هستند، بنویسیم . . .
لینک کوتاه:

پیوندی که در زیر مشاهده می کنید، پیوند کوتاه شده مقاله حاضر است که در صورت نیاز به ارجاع دادن به این مقاله، می توانید از آن استفاده نمایید:

http://www.al-warethin.ir/?p=1232

مقدمه

همه می دانیم که پس از روی کار آمدن دولت مردمی و انقلابی سید ابراهیم رئیسی، شتاب حرکت کشور به سمت پیشرفت چندین برابر شده است. از طرفی حرکت قابل تحسینی که در راستای افزایش عفاف و حجاب صورت گرفته و با عنوان گشت ارشاد از آن یاد می شود، بسیار ثمربخش بوده به گونه ای که دستپاچگی ضد انقلاب را بیش از پیش نمایان کرده است.

فوت مهسا امینی، پیراهن عثمان

در روز های اخیر شاهد آن هستیم که ضد انقلاب به بهانه فوت مهسا امینی، جمعی از افراد فاقد بصیرت و بینش سیاسی را تحریک کرده و به خیال باطل خود، قصد دارد به بهانه اعتراضات مردمی، آشوبگری کند. حال آنکه حتی شاعران ما از قدیم گفته اند:

«ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست . . . عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری»

گرچه همه اذعان داریم که در نگاه کلی و ژرف، ملت ایران همواره ثابت کرده که فهیم تر از آن است که به ضد انقلاب اجازه خودنمایی بدهد، اما به هر حال بی بصیرتی برخی افراد، موضوعی است که حتی در زمان حکومت معصومین (علیهم السلام) هم زحمت هایی را برای جامعه اسلامی، ایجاد کرده است:

«چیزی که امام حسن مجتبی علیه‌السّلام را شکست داد، نبودن تحلیل سیاسی در مردم بود. مردم، تحلیل سیاسی نداشتند. چیزی که فتنه خوارج را به‌وجود آورد و امیرالمؤمنین علیه‌السّلام را آن‌طور زیر فشار قرار داد و قدرتمندترین آدم تاریخ را آن‌گونه مظلوم کرد، نبودن تحلیل سیاسی در مردم بود و اِلّا همه مردم که بیدین نبودند. تحلیل سیاسی نداشتند. یک شایعه دشمن میانداخت؛ فوراً این شایعه همه جا پخش میشد و همه آن را قبول میکردند!

بیانات مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از دانش‌آموزان و دانشجویان – 1372/08/12»

فیلم: تأثیر سواد رسانه و بصیرت سیاسی در صلح امام حسن (ع)

عامل ادامه بی بصیرتی بعضی از مردم

نویسنده یکی از مهم ترین عوامل را در ادامه این بی بصیرتی، فضای مجازی کنترل نشده و مضافا سطح حداقلی سطح سواد فضای مجازی کاربران می داند.

امروز هم اگر کسی قدرت تحلیل سیاسی نداشته باشد، قطعا بازیچه دست دشمنان خواهد شد. چه بسا این بازیچه شدن بسیار بسیار شدید تر هم باشد، چراکه اگر در صدر اسلام، رسانه به فقط چند منبر محدود خلاصه می شد، امروز در هر خانه چندین و چند منبر وجود دارد که به طور بالقوه برای معاویه ها و یزیدیان زمان آماده است، این منبر چیزی نیست جز گوشی های همراه و سایر ابزار های رسانه ای.

دجال چه ربطی به رسانه دارد؟

توجه داریم که بعضی از صاحبنظران معتقدند فتنه دجال، همین امپراطوری رسانه ای حاکم بر جهان است که 24 ساعته در حال گمراه کردن مردم است، و صفحه نمایش گوشی و . . . معادل همان تک چشم اوست (و از آن نور ساطع می شود)، اینکه هر موی دم اسب دجال یک آهنگ و صدا دارد هم همان کانال های مختلف رسانه ای است که هر کدام برنامه و صدایی دارد.

خواب غفلت دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی

امروزه، حتی کودکان هم بارها و بارها با چشم سر دیده اند که چگونه در سایه الطاف الهی، توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و رهبری داهیانه امام خامنه ای (مد ظله العالی)، ملت فهیم ایران توطئه های ضد انقلاب را، در دوره های مختلف زمانی، یکی پس از دیگری خنثی می کنند.

سنت الهی در مورد شکست مستکبران

یکی از مطالب دقیق مورد اشاره در سخنرانی های استاد رائفی پور، این است که بر طبق سنت الهی، استکبار جهانی دقیقا از همان موضوعی که در آن احساس غرور و تکبر می کند، شکست خواهد خورد. ان شاء الله در عصر ما هم، مثلث عبری عربی غربی دقیقا از همان نقطه قوت های ظاهری اش مثل اقتصاد و رسانه، فرو خواهد پاشید.

فیلم: حیلت شیطان در دیدگاه ابراهیم ابن مالک اشتر

رئیس جمهور انقلابی

سید ابراهیم رئیسی در دوران اخیر مسئولیت هایش (چه در آستان قدس رضوی و چه در قوه قضائیه و حالا به عنوان ریاست جمهور) به خوبی روحیه انقلابی و مردمی خود را به همگان نشان داده است. در دورانی که امپراطوری رسانه ای استکبار جهانی مدعی آزادی بیان، حتی تصویر آزادمردانی چون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را با تمام توان سانسور می کنند، تنها یک رئیس جمهور انقلابی می توانست به گونه ای که حتی در تخیل مستکبران و یزیدیان زمان نمی گنجید، ندای آزادگی خواهی سردار دلها و ملت ایران را به همگان ثابت کند.

این روز ها که مثلث منحوس عبری عربی غربی به خیال خام خود با اجیر کردن چند مزدور، سعی دارد وانمود کند مردم نسبت به ارزش ها بی اعتنا شده اند، تصویر یکی از عزیز ترین شهدا در نزد مردم، در قلب آمریکا و در مقابل دیدگان سران استکبار جهانی و نمایندگان عالی رتبه دیگرکشور ها توسط نماینده انقلابی منتخب ملت ایران بالا رفته و بار دیگر ثابت می شود:

کسانی که نسبت به ارزش های ایران اسلامی، از جمله تصویر مبارک حاج قاسم عزیز، حرمت شکنی هایی را روا داشته اند، فقط عناصر سازمان یافته جیره خوار غرب بوده اند، نه مردم ایران.

اشتراک گذاری مطلب:

در صورتیکه محتوای مقاله را مفید ارزیابی می کنید، لطفا با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی به مقابله با تهاجم فرهنگی کمک کنید:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در pinterest
پین ترست
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
چاپ

مطالب مرتبط:

دیدگاه ها:

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *