کانال ها و صفحات مجازی خاکریز
چکیده: به گزارش خاکریز فرهنگی وارثین، به نقل از رسانه نمای ترشیز، مردم انقلابی و مؤمن شهرستان کاشمر، امروز هم زمان با هم وطنان سراسر کشور با حضور گسترده خود، مشتی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی کوبیدند.
لینک کوتاه:

پیوندی که در زیر مشاهده می کنید، پیوند کوتاه شده مقاله حاضر است که در صورت نیاز به ارجاع دادن به این مقاله، می توانید از آن استفاده نمایید:

http://www.al-warethin.ir/?p=248

بسم الله الرحمن الرحیم | ضمن عرض تبریک مجدد به مناسبت ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گزارشی از حضور پر شور مردم انقلابی و مؤمن شهرستان کاشمر در راهپیمایی خودرویی و موتوری امروز، 22 بهمن 1400 که به شکرانه این نعمت بزرگ برگزار شد خدمت شما ارائه می شود:

مقدمه

امسال هم همچون سال های گذشته، مردم فهیم و قدر شناس ایران اسلامی، در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن حضوری گسترده داشتند و با این #حماسه_حضور نشان دادند که با وجود مشکلات اقتصادی، باز هم پای کار انقلاب هستند.

راهپیمایی پرشور در کاشمر

در کاشمر نیز، راهپیمایی 22 بهمن امسال، امروز از ساعت 9:30 صبح هم زمان با سراسر کشور، با حضور گسترده مردم انقلابی و مؤمن شهرستان کاشمر برگزار شد و کاشمری ها بار دیگر پایبندیشان به آرمان های امام و انقلاب را به رخ جهانیان کشیدند.

برگزاری راهپیمایی به صورت خودرویی و موتوری

لازم به ذکر است که به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا، با توجه به شرایط موجود و به منظور پیشگیری از سرایت بیشتر، راهپیمایی امسال در شهرستان کاشمر در قالب رژه موتوری برگزار شد و مردم کاشمر با خودرو و موتور سیکلت های خود، در این راهپیمایی حضور یافتند. در ادامه مطلب می توانید تصاویر و فیلم مربوطه را مشاهده نمایید.

تصاویر حضور پرخروش مردم کاشمر در راهپیمایی خودرویی 22 بهمن 1400

جهت نمایش هر تصویر در ابعاد اصلی، کافی است روی تصویر کلیک کنید:

تصاویر حضور پرخروش مردم کاشمر در راهپیمایی خودرویی 22 بهمن 1400

فیلم های حضور حماسی مردم کاشمر در راهپیمایی امروز

اشتراک گذاری مطلب:

در صورتیکه محتوای مقاله را مفید ارزیابی می کنید، لطفا با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی به مقابله با تهاجم فرهنگی کمک کنید:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در pinterest
پین ترست
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
چاپ

مطالب مرتبط:

دیدگاه ها:

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.