کانال ها و صفحات مجازی خاکریز
حمایت از خاکریز
مطالب پیشنهادی به شما
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم | سردار امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز، پنجشنبه 19 آبان‌ماه 1401، در حاشیه یازدهمین سالگرد شهادت سردار شهید حسن طهرانی مقدم (پدر علم موشکی ایران) توضیحاتی پیرامون دستاورد دفاعی-تهاجمی جدید جمهوری اسلامی ایران ارائه نمود که خواب را از چشمان استکبار جهانی ربوده است؛ این دستاورد، موشک بالستیک هایپرسونیک یا مافوق صوت است که هیچ سامانه پدافندی در داخل یا خارج از جو، امکان مقابله با آن را ندارد . . .
لینک کوتاه:

پیوندی که در زیر مشاهده می کنید، پیوند کوتاه شده مقاله حاضر است که در صورت نیاز به ارجاع دادن به این مقاله، می توانید از آن استفاده نمایید:

http://www.al-warethin.ir/?p=1430

مقدمه

دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی، به خیال خام خود قصد دارند با استفاده از ابزاری تحت عنوان «تحریم»، جلوی افزایش روزافزون سرعت پیشرفت جمهوری اسلامی ایران را بگیرند، حال آنکه نمی دانند ما معتقدیم: «عَدو شود سبب خیر، گر خدا خواهد . . .»؛

یکی از مصداق های بارز این ضرب المثل ایرانی، تحریم های ظالمانه استکبار جهانی علیه ملت مظلوم اما مقتدر ایران اسلامی است که در طول سال های پس از انقلاب اسلامی، از سوی داعیه داران آزادی بیان و عقیده وضع شده تا شاید جلوی پیشرفت این ملت گرفته شود، اما کاملا برعکس سبب شده ایرانیان با تکیه بیشتر بر ظرفیت های داخلی، قله دانش های مختلف را تسخیر کرده، جهانیان را به حیرت وادارند.

رمز پیشرفت، سه کلمه است: اطاعت از ولایت

اگر نگوییم بارزترین، به جرأت می توان گفت پیشرفت های نظامی ایران اسلامی، یکی از بارزترین مصادیق این امر است که با توجه به اطاعت بی چون و چرای نیرو های نظامی جمهوری اسلامی ایران از رهنمود های داهیانه مقام معظم رهبری کاملا توجیه پذیر است.

اغتشاشات اخیر، سرعت دهنده زوال استکبار جهانی

پس از حوادث اخیر که برخلاف توهم آمریکایی ها و متحدانشان، سبب سرعت گرفتن شمارش معکوس پایان عمر استکبار جهانی شده است، نیرو های انقلابی ایران اسلامی، دستاورد هایی را رونمایی کرده اند که در ادامه چند مورد از آنها ذکر شده است (توضیحات تکمیلی در مورد هر عنوان را می توانید با کلیک روی آن بخوانید):

  • پرتاب زیرمداری ماهواره‌بر (بخوانید موشک قاره پیمای) «قائم 100»: شاید بتوان این خبر را مهم ترین خبر در حوزه رونمایی از دستاورد های امنیتی ایران اسلامی برشمرد، چراکه اگر تا قبل از آن، صرفا شیشه عمر استکبار جهانی که همان غده سرطانی و رژیم منحوس صهیونیستی، در تیررس موشک های سپاه بود، اکنون جرثومه فساد، یعنی آمریکای جنایتکار هم در برد موشک های سپاه پاسداران قرار گرفته است . . .
پرتاب موفقیت آمیز ماهواره بر (موشک قاره پیمای) قائم 100
پرتاب موفقیت آمیز ماهواره بر (موشک قاره پیمای) قائم 100
  • نوید دیگر سپاه پاسداران: ماهواره‌بر سپاه برای مدار ۳۶ هزار کیلومتری: پس از رونمایی از موشک قاره پیمای سپاه پاسداران، سردار جعفرآبادی فرمانده فضایی نیروی هوافضای سپاه، در گفت و گویی اظهار داشت: «ماهواره‌بر قاصد در واقع یک نقطه شروع و میان‌بر برای ورود سپاه به باشگاه فضایی دنیا بود، اما قائم 100 اولین پله از نقشه راه سپاه در توسعه سری ماهواره‌برهای قائم است که از قائم 100 شروع شده و سپس 105، 110 و بعد هم قائم 120 هست که ان‌شاءالله به مدار 36 هزار کیلومتر خواهد رفت . . .»
ماهواره‌بر سپاه برای مدار ۳۶ هزار کیلومتری در راه است
ماهواره‌بر سپاه برای مدار ۳۶ هزار کیلومتری در راه است
  • رونمایی از موشک صیاد ۴B: موشک صیاد ۴B صبح روز یکشنبه ۱۵ آبان ماه با حضور امیر سرتیپ محمد رضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش و جمعی از متخصصان صنعت دفاعی رونمایی شد.
آزمون سامانه ارتقا یافته باور ۳۷۳ علیه اهداف دور ایستا با موشک برد بلند صیاد 4B با موفقیت انجام شد.
آزمون سامانه ارتقا یافته باور ۳۷۳ علیه اهداف دور ایستا با موشک برد بلند صیاد 4B با موفقیت انجام شد.

توضیحات سردار حاجی زاده در خصوص موشک مافوق صوت جدید سپاه

اشتراک گذاری مطلب:

در صورتیکه محتوای مقاله را مفید ارزیابی می کنید، لطفا با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی به مقابله با تهاجم فرهنگی کمک کنید:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در pinterest
پین ترست
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
چاپ

مطالب مرتبط:

دیدگاه ها:

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *