کانال ها و صفحات مجازی خاکریز
حمایت از خاکریز
مطالب پیشنهادی به شما
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم | در حالیکه سلبریتی های دوزاری همگام با مسیح پولی نژاد روی تردمیل با سرعت در جهت #سیاهنمایی از ایران می دوند، بحمدالله مطابق معمول، دست یاری خداوند، جامعه مؤمن و انقلابی ایران اسلامی را یک بار دیگر همراهی می کند و بعد از پیروزی تیم تکواندو بانوان و رکورد زنی فرزانه فصیحی، حالا خانم دکتر زهره هراتیان به عنوان اولین پزشک ایرانی فیفا در جام جهانی قطر انتخاب شد.
لینک کوتاه:

پیوندی که در زیر مشاهده می کنید، پیوند کوتاه شده مقاله حاضر است که در صورت نیاز به ارجاع دادن به این مقاله، می توانید از آن استفاده نمایید:

http://www.al-warethin.ir/?p=1063

مقدمه

پشتیبانی دست یاری گر خداوند متعال از افراد و جوامع خداجو و انقلابی، سنتی است الهی که از آغاز برقرار بوده و به استناد آیات قرآن هیچگاه در آن تغییر و تحولی ایجاد نخواهد شد. اینکه ویژگی های خاص ایران و #ایرانی سبب شده از دیرباز، همواره ایران ما در کانون موفقیت ها و توجهات باشد خود نمونه ای از این سنت الهی است که با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 به رهبری بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) به اوج خود می رسد و ان شاءالله در صورت پیروی از ولایت، تا تحویل پرچم انقلاب اسلامی به دستان مبارک حضرت بقیة الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف و پس از آن هم ادامه خواهد یافت.

تردمیلی که از سال 57 برای دشمنان اسلام وانقلاب روشن شده است

همان طور که می دانید پس از انقلاب اسلامی، دشمنان همواره در تلاش بوده اند که به هر نحوی که میتوانند در روند کار انقلاب ما، اخلال ایجاد کنند اما طبق سنتی که ذکر کردیم همواره هم شکست خورده، می خورند و به توفیق الهی خواهند خورد. دویدن روی تردمیل بهترین مثالی است که برای این کار ضد انقلاب و در رأس آنها استکبار جهانی، می توان ارائه نمود.

همان طور که اخیرا رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی)، در بیانات خود در مراسم سی‌وسومین سالگرد رحلت امام خمینی (رحمه‌الله علیه) فرمودند «در اوّل انقلاب وعده میدادند که جمهوری اسلامی شش ماه بیشتر عمر نخواهد کرد و سقوط خواهد کرد؛ بعد، این شش ماه که میگذشت، شش ماه تمدیدش میکردند میگفتند شش ماه دیگر! از این شش‌ماهه‌ها بیش از هشتاد شش ماه  گذشته، جمهوری اسلامی که آن روز یک نهال باریک بود، یک درخت تناور و ریشه‌داری شده، روز‌به‌روز قوی‌تر و مقتدرتر هم شده.»

محاسبات غلط امروز دشمن

حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) همچنان فرمودند: «خوابهای آشفته‌ای که دشمنان برای ملّت ایران می‌بینند، یک نکته‌ی مهمّی را عرض بکنم که به نظر من مهم است. دو جزء دارد این نکته؛ یکی این است که امروز مهم‌ترین امید دشمنان برای ضربه زدن به کشور، امید بستن به اعتراضات مردمی است. امیدشان به این است که بلکه بتوانند با کار روانی، با فعّالیّتهای اینترنتی و فضای مجازی و انواع و اقسام اینها، با پول، با مزدور‌پروری، مردم را در مقابل نظام اسلامی و جمهوری اسلامی قرار بدهند؛ . . . محاسبه‌شان آنجا غلط بود، اینجا هم غلط است. این محاسبه هم مثل همان محاسبات است؛»

نقش سلبریدی های دوزاری و مسیح پولی نژاد ها

این اشخاص در واقع ابزار اجرایی محاسبات (غلط) دشمن هستند. امروز ما شاهد هستیم که بیشترین امید دشمن به قدرت رسانه ای که سطح اندک سواد رسانه مردم در کنار گسترش استفاده از ابزاری تحت عنوان «رسانه های اجتماعی» اثرگذاری آن را افزایش داده، دوخته شده است.

سلبریتی های بی سواد و سلبریتی های بی شرفی که خود را به خواب زده و هر وقت می توانند با فعالیت علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در پازل دشمن می کنند، امروزه به شدت در تلاش اند تا در قالب فعالیت های مثل Metoo به خیال باطل خود راه را بر موفقیت نظام اسلامی سخت یا مسدود کنند، اما احتمالا فراموش کرده اند که مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی باور دارند خداوند متعال وعده داده که إن ينصركم الله فلا غالب لکم و قطعا وعده خداوند حق است.

إن ينصركم الله فلا غالب لکم : اگر خداوند را یاری کنید هیچ کس توان غلبه بر شما را ندارد

این وعده الهی در طول تاریخ نمود های متعددی داشته و با وجود تلاش های شبانه روزی استکبار جهانی و نوکرانش، بار دیگر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران تحقق وعده الهی را ثابت کرده است که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

إن ينصركم الله فلا غالب لکم > قهرمانی تیم ملی تکواندو بانوان ایران

وقتی پرونده بیست و پنجمین دوره رقابت‌های تکواندو آسیا با قهرمانی تاریخی بانوان ایران در کره جنوبی، مهد تکواندو جهان بسته شد، در واقع این امید ضد انقلاب بود که در برابر عظمت ایران اسلامی بسته شد.

إن ينصركم الله فلا غالب لکم | قهرمانی تاریخی بانوان ایران در مهد تکواندو جهان
قهرمانی تاریخی بانوان ایران در مهد تکواندو جهان

بیست و پنجمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا به مدت ۴ روز و با حضور ۲۹۹ تکواندوکار از ۳۴ کشور به میزبانی کره جنوبی در شهر چانچئون برگزار شد. در پایان این رقابت ها، تیم ملی بانوان با کسب ۳ مدال طلا، ۲ نقره، یک برنز و ۵۰۰ امتیاز بالاتر از همه تیم‌های شرکت کننده عنوان نخست را کسب کرده و جام قهرمانی را بالای سر ببرد (کسب اطلاعات بیشتر).

إن ينصركم الله فلا غالب لکم > رکوردزنی فرزانه فصیحی

خبر دیگری که برای ما موجب سرافرازی اما برای استکبار جهانی موجب سرافکندگی شد، خبر قهرمانی خانم فرزانه فصیحی بود که در بورسا ترکیه موفق شد با ثبت رکورد ۱۱ ثانیه و ۴۴ صدم ثانیه ضمن کسب عنوان قهرمانی دوی ۱۰۰ متر مسابقات «ترکیش چمپیونشیپ» رکورد ۸ ساله این ماده در ایران را یک صدم ثانیه ارتقا دهد.

إن ينصركم الله فلا غالب لکم : رکوردزنی فرزانه فصیحی
قهرمانی توأم با رکوردزنی بانوی دونده ایرانی

گفتنی است که رکورد ملی این ماده از سال ۸۳ با زمان ۱۱:۴۵ در اختیار مریم طوسی بود اما فرزانه فصیحی در مسابقات بین المللی ترکیه این حد نصاب ملی را شکست و خود رکورددار جدید ملی ایران در دوی ۱۰۰ متر شد (کسب اطلاعات بیشتر).

إن ينصركم الله فلا غالب لکم > یک ایرانی هماهنگ کننده پزشکی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شد

رئیس مرکز پزشکی عالی فیفا در تهران (ایفمارک) به عنوان هماهنگ کننده پزشکی مسابقات جام جهانی فوتبال در قطر انتخاب شد.

یک ایرانی هماهنگ کننده پزشکی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شد

زهره هراتیان عضو کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال کشورمان پس از یک دهه همکاری با فیفا و حضور در تورنمنت‌های مختلف فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در رده‌های مختلف به عنوان اولین پزشک ایرانی فیفا در جام جهانی فوتبال بزرگسال مردان قطر حضور خواهد داشت (کسب اطلاعات بیشتر).

عزتمندی بانوان، تنها یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه زنان

همان طور که ملاحظه فرمودید، رساندن بانوان به اوج عزت های ممکن با حفظ پوشش اسلامی و حداکثر کرامت، از جمله افتخارات و دستاورد های جمهوری اسلامی ایران در حوزه زنان می باشد.

اشتراک گذاری مطلب:

در صورتیکه محتوای مقاله را مفید ارزیابی می کنید، لطفا با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی به مقابله با تهاجم فرهنگی کمک کنید:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در pinterest
پین ترست
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
چاپ

مطالب مرتبط:

دیدگاه ها:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *