کانال ها و صفحات مجازی خاکریز
مطالب پیشنهادی به شما
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم | بدینوسیله هم زمان با ایام الله دهه مبارک فجر و در چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از نسخه جدید تارنمای رسمی خاکریز فرهنگی وارثین رونمایی می شود.
لینک کوتاه:

پیوندی که در زیر مشاهده می کنید، پیوند کوتاه شده مقاله حاضر است که در صورت نیاز به ارجاع دادن به این مقاله، می توانید از آن استفاده نمایید:

http://www.al-warethin.ir/?p=128

بسم الله الرحمن الرحیم | بدینوسیله هم زمان با ایام الله دهه مبارک فجر و در چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از نسخه جدید تارنمای رسمی خاکریز فرهنگی وارثین رونمایی می شود.

مقدمه

همان طور که می دانید خاکریز فرهنگی وارثین که چند سالی است فعالیت خود را شروع کرده است، در ابتدا بعنوان یکی از وب سایت های زیرمجموعه وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی و در قالب یک زیر دامنه (ساب دامین) از وبسایت مذکور فعالیت می کرد و کم کم بدلیل استقبال مخاطبان و هم چنین لزوم استفاده از حداکثر توان در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی، به یک وب سایت مستقل ارتقاء یافت.

گفتنی است که خاکریز فرهنگی وارثین صرفا با هزینه شخصی جمعی از فعالان فرهنگی و بدون حمایت و وابستگی به نهاد های اداری انجام می شود. در واقع تنها حامی مالی خاکریز، دست اندرکاران راه اندازی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی هستند.

تأثیر گذاری فعالیت خاکریز

تمام فعالان فرهنگی به خوبی می دانند که دشمن، هر وقت متوجه شود مانعی جدی بر سر راهش ایجاد شده، تمام توان خود را برای خنثی سازی عملکرد آن مانع به کار می گیرد؛ ما در خاکریز فرهنگی وارثین، خداوند متعال را شاکریم که توفیق فعالیت موثر در این سنگر را به ما عطا فرموده است.

حملات سایبری بسیار بسیار متعددی که همواره توسط هکر های وابسته به کشور های مختلف غربی برای نفوذ به وب سایت خاکریز انجام شده، گواه آن است که بحمد الله (با وجود فعالیت مستقل و بدون وابستگی به نهاد های مختلف،) تاکنون اثرگذاری خاکریز به اندازه ای مفید بوده است که بعنوان سدی محکم در برابر تهاجمات دشمنان شناخته می شود.

چرایی بروز وقفه در فعایت تارنمای خاکریز

تغییر مکرر سرور از سوی شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ نسخه قبلی وب سایت و در نهایت تغییر حوزه فعالیت آن، سبب شد تا پشتیبانی مناسبی را دریافت نکنیم و در نتیجه به منظور تحقیق و بررسی در مورد یک شرکت معتبر برای میزبانی و نیز پشتیبانی فنی تارنما، فعالیت تارنمای خاکریز برای مدتی به حالت تعلیق درآمد، البته در این مدت، فعالیت کانال های سروش پلاس و آپارات خاکریز، کما فی السابق، با قوت و قدرت ادامه داشت (دارد و ان شاءالله خواهد داشت).

نهایتا با توافقی که بین خاکریز فرهنگی وارثین و شرکت فنی و مهندسی رایان تدبیر ترشیز به عنوان یک شرکت های فعال و معتبر در زمینه خدمات طراحی وب سایت و امور مربوطه صورت پذیرفت، کلیه امور فنی مرتبط با خاکریز به این شرکت واگذار شد.

مشارکت در مقابله با جنگ نرم

تمامی فعالان فرهنگی و دلسوزان فرهنگ اصیل ایرانی – اسلامی می توانند به هر روشی که تمایل دارنده، در افزایش بازدهی عملکرد این سنگر مشارکت نمایند، این مشارکت می تواند به روش های مختلفی از جمله موارد زیر انجام شود:

 1. حمایت مالی (به هر میزان، حتی 1000 تومان)
 2. تبلیغ تارنما (وبسایت)، کانال ها و صفحات مجازی خاکریز در فضای مجازی و حقیقی
 3. معرفی تارنما (وبسایت)، کانال ها و صفحات مجازی خاکریز به اطرافیان
 4. دنبال کردن و مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه مطالب صفحات مختلف تارنما
 5. معرفی و لینک دادن به تارنمای خاکریز در مطالب و صفحات وب سایت یا وبلاگ خود
 6. کلیک روی تبلیغات نمایش داده شده در خاکریز
 7. انتشار و به اشتراک گذاری محتوای خاکریز در فضای مجازی (و در موارد ممکن: در فضای حقیقی)
 8. رعایت و توجه به لزوم ذکر لینک خاکریز در صورت کپی برداری از مطالب تارنما
 9. و . . .

اهم تغییرات ایجاد شده در نسخه جدید تارنمای خاکریز

مهم ترین تغییرات ایجاد شده در نسخه جدید تارنمای خاکریز فرهنگی وارثین، عبارتند از:

 • ارتقاء و بهبود رابط کاربری (UI)
 • تسهیل دسترسی به پنل کاربری
 • تسهیل ثبت نام در تارنما
 • تسهیل دسترسی به لینک کانال ها و صفحات مجازی خاکریز
 • تسهیل اشتراک گذاری مطالب تارنما در رسانه های اجتماعی
 • بارگیری (Load) مطالب با اسکرول و بدون نیاز به مراجعه صفحات متعدد
 • بهبود فرم جست و جوی مطالب
 • نمایش گرافیکی درصد اسکرول شده از صفحه
 • نمایش و امکان دسترسی به مطالب جدید در تمام صفحات تارنما
 • (ان شاءالله به زودی:) امکان ثبت نام و فعالیت در تارنما با شماره تلفن همراه
 • امکان جست و جو در مطالب تارنما بر اساس هشتگ

ان شاءالله در پرتو عنایات الهی، مدد ائمه اطهار علیهم السلام و همراهی شما کاربران و مخاطبان عزیز بتوانیم گامی موثر در راستای خنثی سازی تهاجم شدید فرهنگی و ترویج فرهنگ اسلام ناب و تشیع برداریم.

اشتراک گذاری مطلب:

در صورتیکه محتوای مقاله را مفید ارزیابی می کنید، لطفا با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی به مقابله با تهاجم فرهنگی کمک کنید:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در pinterest
پین ترست
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
چاپ

مطالب مرتبط:

دیدگاه ها:

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.