کانال ها و صفحات مجازی خاکریز
حمایت از خاکریز
مطالب پیشنهادی به شما
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم | امشب و هم زمان با شب روز جهانی قدس 1401، بخش ویژه قدس شریف با عنوان سنصلی فی القدس در کانال آپارات خاکریز فرهنگی وارثین راه اندازی شد.
لینک کوتاه:

پیوندی که در زیر مشاهده می کنید، پیوند کوتاه شده مقاله حاضر است که در صورت نیاز به ارجاع دادن به این مقاله، می توانید از آن استفاده نمایید:

http://www.al-warethin.ir/?p=654

مقدمه

همه ما این فرمایش گهر بار بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی رحمة الله علیه را شنیده ایم که « روز قدس روز حیات اسلام است » و در فرمایشات گران بهای مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مد ظله العالی هم آمده است که « بیت‌المقدس باید آزاد شود ». این فرمایشات و سایر فرمایشات امامین انقلاب پیرامون اهمیت قدس برای مسلمانان، به وضوح، اهمیت قدس و فلسطین را مشخص می کند.

از این رو، ما در خاکریز فرهنگی وارثین بر آن شدیم تا بخش ویژه ای را در کانال آپارات خاکریز، به قدس شریف اختصاص دهیم.

سنصلی فی القدس

عنوان بخش قدس شریف، کلیدواژه سنصلی فی القدس است که به بشارت رهبر معظم انقلاب در مورد (ان شاءالله:) فتح قدس در آینده ای نزدیک اشاره دارد و هدف از انتخاب این عنوان آن است که بار دیگر بر این امر و رویداد مهم تأکید مؤکد شود (که ان شاءالله در آینده ای بسیار نزدیک، شاهد و شریک در اقامه نماز جماعت مسلمانان جهان، به امامت ولی امر مسلمین، حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) و یا در حالت متعالی تر: به امامت حضرت بقیة الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف در بیت المقدس خواهیم بود).

محتوای بخش ویژه قدس شریف چیست؟

هر نوع محتوا و کلیپی که به نحوی با مسئله فلسطین مرتبط باشد و بتواند به نجات مردم مظلوم فلسطین از چنگال سگ های هار صهیونیست و اسرائیل غاصب کمک کند، محتوای این لیست پخش کانال آپارات خاکریز فرهنگی وارثین را تشکیل خواهد داد و لذا جست و جوی کلیدواژه های مرتبط با آزادی فلسطین در آپارات که در ادامه برخی از آنها فهرست شده اند، می تواند شما جمعیت حامیان آزادی قدس شریف را به این بخش هدایت کنند.

کلیدواژه های مرتبط با بخش ویژه سنصلی فی القدس

کلیدواژه هایی از قبیل #فلسطین #قدس #قدس_شریف #آزادی_قدس #سنصلی_فی_القدس #سوف_تحرر #حمله_به_اسرائیل #حمله_سایبری_به_اسرائیل #مرگ_بر_اسرائیل برای ویدئو های بخش ویژه پاره تن اسلام (فلسطین) در کانال آپارات خاکریز را تشکیل خواهند داد که البته با توجه به محدودیت های آپارات، استفاده از تمام آنها مقدور نیست.

لینک کوتاه بخش مذکور

جهت دسترسی به ویدئو های بخش مذکور، می توانید از لینک کوتاه Rtttec.ir/al-quds استفاده کنید؛ ضمنا با توجه به ارتباط آزادی قدس و ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف شما می توانید با انتشار این لینک و ویدئو های بارگذاری شده در آن، در زمینه سازی برای ظهور حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه) هم مشارکت و خود را از اجر معنوی بسیار بالای زمینه سازی ظهور قائم آل محمد صلوات الله علیهم اجمعین بهره مند نمایید.

اشتراک گذاری مطلب:

در صورتیکه محتوای مقاله را مفید ارزیابی می کنید، لطفا با اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی به مقابله با تهاجم فرهنگی کمک کنید:

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکداین
اشتراک گذاری در pinterest
پین ترست
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در print
چاپ

مطالب مرتبط:

دیدگاه ها:

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *