رونمایی از وبسایت تی فرهنگ

معرفی سنگر فرهنگ (تی فرهنگ)

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی

بسیار خرسندیم از اینکه توفیق نصیبمان شد تا همزمان با فرا رسیدن سالروز آغاز امامت و ولایت یگانه منجی عالم بشریت، حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، از وبسایت ویژه «سنگر فرهنگ (تی فرهنگ)» که در واقع وبسایت مستقل بخش فرهنگی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی است رونمایی کنیم . . .
بارها گفته ایم که اصلی ترین رسالت وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی و یکی از عوامل و اهداف اصلی تأسیس این وبسایت، مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی است. ارائه مداوم مقالات تازه در زمینه های مختلف فرهنگی، تولید و انتشار رایگان بازی های فرهنگی و نرم افزار های مذهبی، گواهی بر این مدعاست.

خداوند متعال را شاکریم از اینکه تاکنون اقدامات فرهنگی انجام شده توسط وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی، توانسته است رضایت کاربران فرهیخته و اصیل فضای مجازی را جلب و تا حدودی مهمترین هدف تأسیس وبسایت را محقق کند؛ اما با توجه به تهاجم بی وقفه دشمنان قسم خورده اسلام و ایران به فرهنگ اصیل ایرانی-اسلامی و لزوم مقابله جدی تر با این تهاجم، عزم خود را جزم کردیم تا گستره فعالیت فرهنگی وبسایت را بیش از پیش وسعت ببخشیم در این راستا بر آن شدیم تا بخش فرهنگی وبسایت را که سابقا در قالب یکی از منوی های بخش اصلی وبسایت و تحت عنوان «قدری تأمل» شناخته می شد را به یک وبسایت مستقل ارتقاء دهیم. این وبسایت مستقل همین سنگر فرهنگ (تی فرهنگ) کنونی است.

حتما بخوانید:   پنج نفر

لازم به ذکر است عنوان موقت سنگر فرهنگ (تی فرهنگ) مخفف عبارت ترشیزفرهنگ می باشد که البته ممکن است در آینده ای نزدیک، مطابق با نتیجه مسابقه نظرسنجیِ انتخاب عنوان سایت تغییر کند. شما هم می توانید در این نظرسنجی شرکت و ضمن ارسال عنوان مورد نظر خود از جوایز ویژه این مسابقه بهره مند شوید.

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی