راه اندازی بخش ویژه محرم و صفر در خاکریز فرهنگی وارثین

راه اندازی بخش ویژه محرم و صفر در خاکریز فرهنگی وارثین

«محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است» امام خمینی(ره)

در اثبات اهمیت محرم و صفر این سخن امام خمینی(ره) و حدیث پیامبر گرامی اسلام(صلی الله علیه و آله و سلم) که می فرمایند:

برای شهادت (امام) حسین(علیه السلام)، حرارت و گرمایی در دلهای مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمی شود (منبع: جامع احادیث الشیعه، ج ۱۲، ص ۵۵۶)  کافی است.

با توجه به اهمیت محرم و صفر و زنده نگه داشتن آن و همچنین با توجه به نزدیک شدن به ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان، با هدف ترویج جهانی فرهنگ عاشورایی، بخشی ویژه محرم و صفر، تحت عنوان «حسینیه مجازی خاکریز فرهنگی وارثین» در خاکریز فرهنگی وارثین راه اندازی شد.

محتوای این بخش شامل انواع فایلها و مقالات مناسبتی ویژه محرم و صفر خواهدبود و ان شاءالله در دهه اول محرم هر روز به روزرسانی خواهدشد.

از شما عزیزان و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) درخواست می کنیم محتوای این بخش را به هر روشی که صلاح می دانید مثلا در شبکه های اجتماعی بازنشر کنید تا امکان آشنایی با اهل بیت(ع)، عاشورا و فرهنگ ناب و غنی عاشورایی برای مردم جهان فراهم شود.

who is hussain | محرم و صفر | باز این چه شورش است که در خلق عالم است

دسترسی به محتوای این بخش از طریق مراجعه به منوی «بخش های ویژه > محرم و صفر» امکان پذیر خواهدبود. همچنین جهت تسهیل در این امر لینک تصویری آن در سایدبار خاکریز فرهنگی وارثین هم تحت عنوان «حسینیه وارثین» فعال خواهدبود.

حتما بخوانید:   مراسم سیاهپوشان محرم چیست؟ | آشنایی با مراسم سیاه پوشان حسینی

ضمنا شما عزیزان می توانید نذورات و هدایای نقدی خود را جهت توسعه و گسترش فعالیت های حسینیه وارثین از طریق فرم حمایت مالی واریز کنید تا در اجر اخروی بسیار زیاد ترویج فرهنگ عاشورایی سهیم و شریک شوید.

 

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی