پیام رسان سروش

معرفی پیام رسان سروش

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی
فروشگاه محصولات فرهنگی ربیع
جست و جوی اختصاصی با استفاده از گوگل


همانطور که می دانیم، امروزه شبکه های اجتماعی و نرم افزار های پیام رسان به همنشین کاربران تبدیل شده اند و طبیعتا کاربران هم به دنبال بهترین نوع آنها برای استفاده هستند. در این میان نسخه های کاملا بومی و ایرانی نظیر پیام رسان سروش به موفقیت های بسیار خوبی دست یافته اند. به طوریکه در مدتی کوتاه توانسته اند نظر کاربران بسیاری را به خود جلب کنند.


تبلیغات میان متنی:

چادر و پوشش اسلامی:
تبلیغات متفرقه:


اگر تاکنون مقالات فرهنگی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی (که قبل از راه اندازی وبسایت سنگر فرهنگ منتشر شده اند) را دنبال کرده باشید، به خوبی می دانید که در راستای رسالت فرهنگی وبسایت، با ارائه اسنادی محکمه پسند و قاطع، در قالب چندین مقاله راجع به اهداف پلید پیام رسان های خارجی نظیر تلگرام و خطرات گسترده استفاده از آنها صحبت کرده ایم. همچنین در مقاله بهترین جایگزین تلگرام، به معرفی مختصر چند نمونه از نرم افزار های پیام رسانی که نه تنها خطرات و آسیب های پیام رسان های خارجی را ندارند، بلکه در مقایسه با آنها امکانات بسیار بیشتری را هم در اختیار کاربران خود قرار داده اند. یکی از این نرم افزارها، سروش نام دارد. که در این مقاله قصد داریم توضیحات بیشتری در مورد آنها ارائه کنیم؛

پیام رسان سروش اولین و پرمخاطب‌ترین پیام‌رسان ایرانی است که علاوه بر امکانات پیام‌رسانی به پشتوانه بیش از (تاکنون:) ۱.۵۰۰.۰۰۰ همراه خود، هر ماه خدمات متنوع و کاربردی جدیدی ارائه می‌کند. گوشه ای از امکانات و قابلیت های شگفت انگیز این پیام رسان عبارتند از:

  • امکانات نمونه های خارجی: پیام رسان سروش قابلیت های پیام رسان های خارجی را در خود جای داده است.
  • تماس صوتی رایگان: یکی از  برتری های سروش نسبت به نمونه های خارجی این است که در همین نسخه های اولیه خود، قابلیت برقراری تماس صوتی با کیفیت HD و مصرف بسیار پایین اینترنت را در اختیار کاربران خود قرار داده است.
  • کانال‌های تعاملی: پیام رسان سروش نسل جدیدی از کانال برای فراهم کردن ارتباط دو طرفه بین مدیران و کاربران کانال را به نام کانال تعاملی ایجاد کرده است.
  • استیکرها: بهره مندی رایگان از انواع استیکر به همراه قابلیت فروش استیکر های خود.
  • آب و هوا: اطلاع از وضعیت آب و هوای شهرهای مختلف.
  • خرید شارژ : امکان شارژ سیم کارت حتی در صورت ترابرد.
  • پرداخت قبوض: پرداخت قبض های مختلف حتی بدون ورود شناسه قبض و پرداخت و از داخل نرم افزار.
  • اوقات شرعی: مشاهده اوقات شرعی اقصی نقاط کشور.
  • ایجاد نظرسنجی: امکان تعریف انواع نظرسنجی و ارسال به دیگران با حفظ نتیجه.

حال که با پیام رسان سروش و قابلیت های متعدد آن آشنا شدید، جهت دریافت نسخه های مختلف پیام رسان سروش روی لینک مربوط به سیستم عامل مورد نظرتان کلیک کنید:

سیستم عامل اندروید | سیستم عامل او اس ایکس | سیستم عامل ویندوز | سیستم عامل لینوکس | سیستم عامل مک

درصورتیکه سوال یا ابهامی در مورد پیام رسان سروش و نحوه کار با آن دارید می توانید از بخش سوالات متداول سایت رسمی سروش استفاده کنید.

حتما بخوانید:   قسم به صبر زینب (س)

2 Replies to “معرفی پیام رسان سروش”

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی