توهین بزرگ گوگل به مردم ایران

توهین بزرگ گوگل به ایرانی ها

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی
فروشگاه محصولات فرهنگی ربیع
جست و جوی اختصاصی با استفاده از گوگل


گوگل که در ظاهر یک موتور جست و جو است، بار دیگر توهین بزرگی به میلیون ها ایرانی کرده است که در این گزارش به آن اشاره شده است.


تبلیغات میان متنی:

چادر و پوشش اسلامی:
تبلیغات متفرقه:


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در راستای اقدامات تفرقه‌انگیزانه و شیطنت‌آمیز ایالات متحده آمریکا سرویس نقشه گوگل از عنوان خلیج عربی در کنار نام خلیج فارس استفاده کرد.

کاربران گوگل در صورت بزرگنمایی نقشه در منطقه خلیج فارس، به وضوح متوجه می‌شوند که این سرویس گوگل، نام خلیج فارس را در کنار نام جعلی خلیج عربی قرار داده است. گوگل متناسب با اینکه از کدام سوی خلیج فارس نقشه را نگاه کنید، نام این خلیج را انتخاب می‌کند و از دو نام خلیج فارس و خلیج عربی استفاده می‌کند.

این گونه اقدامات کشورهای غربی به سردمداری آمریکا بیانگر ادامه مسیر سلطه طلبانه آن‌هاست. آمریکا با حمایت همه جانبه از کشورهای عربی به ویژه عربستان سعودی، در صدد افزایش سلطه و نفوذ خود در خاورمیانه است.

تغییر نام خلیج همیشه فارس در سرویس نقشه گوگل نه تنها زیر پا گذاشتن قوانین بین‌المللی و اسناد و مدارک موجود برای اثبات نام خلیج فارس است بلکه توهینی بزرگ به میلیون‌ها ایرانی و انسان آگاه در سراسر جهان است. عربستان سعودی که همانند نوکری بی‌چون و چرا در خدمت منافع آمریکا عمل می‌کند، با کسب امتیازاتی این‌چنینی به اصطلاح به دنبال قدرت‌نمایی در خاورمیانه و جهان است.

در ادامه تصویری از نام خلیج فارس در سرویس نقشه گوگل را مشاهده می‌کنید:

اقدام شیطنت‌آمیز گوگل در نمایش نام خلیج‌فارس +تصاویر

این اقدام گوگل در کنار سایر اقدامات آن (نظیر جاسوسی های دائمی گوگل از کاربران خود) نشان می دهد که این سرویس، فقط در ظاهر یک موتور جست و جو است.

 

پیشنهاد: بیایید از این پس به جای استفاده از گوگل از موتور های جست و جوی قدرتمند ایرانی نظیر یوز و پارسی جو استفاده کنید.

حتما بخوانید:   پیام به ‌مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهیدان ...

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی