دانلود بازی فرهنگی آنتی گرام

یکی دیگر از تولیدات فرهنگی خاکریز فرهنگی وارثین، بازی فرهنگی آنتی­گرام بوده که برای استفاده در پلتفرم ویندوز تولید شده است.

توضیحات بازی:

در دنیای امروز، شبکه های به اصطلاح اجتماعی (و در واقع ضد اجتماعی)، نقش زیادی در تهاجم فرهنگی و تخریب بنیان خانواده ها دارند. توییتر، فیس بوک، اینستاگرام از جمله شبکه های اجتماعی معروف هستند.

از طرفی دیگر ارائه مستقیم این مطلب که استفاده از شبکه های اجتماعی، مضر است و استفاده از آنها می تواند صدمات جبران ناپذیری به کاربر وارد می کند، ممکن است خیلی مورد استقبال قرار نگیرد؛ از این رو خاکریز فرهنگی وارثین با تولید و ارائه بازی فرهنگی آنتی گرام، سعی بر آن دارد تا به صورت غیر مستقیم به کاربران خطرات شبکه های اجتماعی را تذکر دهد.

محتوای بازی:

در (نسخه فعلی) این بازی فرهنگی از آیکون های شبکه اجتماعی اینستاگرام و پیام رسان تلگرام(تله گرام)، به عنوان نماد شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مضر استفاده شده است که در صورت برخورد به کاربر بازی به پایان می رسد و کاربر باید با مقابله با شبکه های اجتماعی سعی در ادامه بازی نماید.

ضمن آن که در بخشی از صفحه نمایش توضیحاتی به صورت متنی راجع به مضرات استفاده از شبکه های اجتماعی ارائه می شود.

سایر موارد:

  • طراحی این بازی به صورت پرتابل(همراه/بدون نیاز به نصب) انجام شده است تا کاربر مجبور به طی کردن مراحل سخت نصب بازی نباشد.
  • پس زمینه این بازی نمایی از سنگرهای کیسه ای است تا موضوع مقابله با تهاجم فرهنگی را یادآوری نماید.
  • این بازی کاملا رایگان منتشر شده است.

حتما بخوانید:   تهدمت والله ارکان الهدی | بسته چندرسانه ای نوزدهم رمضان

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی