پیکر مطهر ۱۵۰ شهید دفاع مقدس با حضور باشکوه امت شهید پرور تهران تشییع شد که در این مقاله از خاکریز فرهنگی وارثین فیلمی در رابطه با تشییع پیکر شهدا منتشر شده است.

پایتخت و میزبانی از «یاران صادق» ؛ تشییع پیکر شهدای دفاع مقدس

پیکر مطهر ۱۵۰ شهید دفاع مقدس با حضور باشکوه امت شهید پرور تهران تشییع شد که در این مقاله از خاکریز فرهنگی وارثین فیلم و گزارشی در رابطه با مراسم تشییع پیکر شهدا (یاران صادق) منتشر شده است.

در حاشیه تشییع پیکر ۱۵۰ شهید دوران دفاع مقدس مطرح شد:

پیام «یاران صادق» به ما ایستادگی کردن است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما:

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ: امروز ما نیازمند این هستیم که صادقانه بر آرمان‌های خود و همراهی با رهبر معظم انقلاب و همگامی با مردم بایستیم.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی، در حاشیه مراسم تشییع پیکر‌های مطهر ۱۵۰ شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس که پنجشنبه در تهران برگزار شد، گفت: بازگشت پیکر‌های مطهر ۱۵۰ شهید گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس، این پیام را برای ما دارد که مردم و مسئولان بر عهد خود بایستند.

وی افزود: «یاران صادق» که امروز عنوان مراسم تشییع شهداست، صداقت کسانی را می‌رساند که در طول هشت سال دفاع مقدس صادقانه بر عهد و پیمان با امام خود، خداوند متعال و مردم ایستادند و به عهدی که داشتند، وفا کردند؛ آن‌ها صادقانه آنچه را که بر زبان می‌آوردند در عمل نشان دادند؛ لذا ما امروز باید حواس‌مان باشد تا به وظیفه خود، حرفی که می‌زنیم، آن‌چه که در دل داریم و عهد و پیمانی که می‌بندیم، صادقانه عمل کنیم.

سردار یزدی گفت: یاران صادق امروز بازگشتند که به ما بگویند صادقانه ایستادند و ما باید راه آن‌ها را صادقانه طی کنیم، صداقت در کلام، عمل و شهادت آن‌ها موج می‌زد و امروز نیز ما نیازمند این هستیم که صادقانه بر آرمان‌های خود و همراهی با رهبر معظم انقلاب و همگامی با مردم بایستیم.

حتما بخوانید:   روز ملی خلیج فارس گرامی باد

پاسخ دهید

بالا
CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی