در این مقاله از خاکریز فرهنگی وارثین، توضیحات محمدرضا صابری، مدیر شرکت نورتابان و تهیه‌کننده فیلم سینمایی «محمد رسول الله» درباره این فیلم و سریال «سلمان فارسی» با خبرگزاری بین المللی قرآن بازنشر شده است.

پیش تولید سلمان فارسی آغاز شد | تولید قسمت دوم محمد رسول الله

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی
در این مقاله از خاکریز فرهنگی وارثین، توضیحات محمدرضا صابری، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «محمد رسول الله» درباره این فیلم و سریال «سلمان فارسی» در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی قرآن بازنشر شده است.

محمدرضا صابری، تهیه‌کننده فیلم سینمایی محمد رسول الله ، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا با بیان اینکه قسمت دوم این فیلم ساخته خواهد شد، اظهار کرد: قطعاً قسمت دوم و سوم فیلم سینمایی محمد رسول الله تولید خواهد شد و  در حال حاضر منتظر پایان اکران بین‌المللی این اثر هستیم، چون هنوز اکران آن در هندوستان و چند کشور دیگر آغاز نشده است.

صابری تأکید کرد: یکی از افتخارات فیلم محمد رسول الله ، ساخت شهرک سینمایی برای این فیلم سینمایی است که در تاریخ هنر این سرزمین ماندگار خواهد شد، زیرا تمام دکور‌های این کار مانا هستند. به همین جهت باید اعلام کنم پیش‌تولید سریال «سلمان فارسی» در این شهرک آغاز شده و بخشی از این سریال در این لوکیشن فیلمبرداری خواهد شد.

وی درباره فروش فیلم محمد رسول الله تا به امروز گفت: فروش داخلی این فیلم سینمایی تاکنون ۳۴ میلیارد بوده است. فروش خارجی هم هنوز جمع‌ بندی نشده، ولی ۶۵۰ هزار دلار در ترکیه، ۴۰۰ هزار دلار در عراق و… از بابت بلیط فروشی در این دو کشور ثبت شده است. البته به اکران هند هم نگاه ویژه‌ای داریم، چون می‌توان حدس زد که فروش در این کشور با توجه به میزان جمعیت مسلمان مطلوب خواهد بود. ضمناً در بحث اکران خارجی با مشکلات عدیده‌ای مواجه بوده‌ایم و عربستان کارشکنی‌های فراوانی در این زمینه انجام داده است.

حتما بخوانید:   دیدار هزاران نفر از دانشجویان و دانش‌آموزان در ...

این تهیه کننده در پاسخ به این سؤال که آیا این فیلم توانسته با فروش، هزینه‌های خود را بازگرداند، گفت: درباره این فیلم سینمایی نباید به این شکل قضاوت کرد، زیرا چنین آثاری جزء پروژه‌ های ملی محسوب می‌شوند و هدفی والاتر از فروش مالی دارند.

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی