حمله پهپادی یمن به عربستان

پس لرزه های حمله پهپادی یمن به عربستان (-ِ نزولی)

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی

در مقاله ضربه مهلک پهپادهای یمن به عربستان از خاکریز فرهنگی وارثین خبر حمله پهپادی یمن به عربستان سعودی را منتشر کردیم. در این مقاله جزئیات بیشتری در این مورد منتشر شده است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ پس لرزه های حمله به تاسیسات نفتی شرکت آرامکو ادامه دارد و عربستان سعودی همچنان در شُک این ضربه سهمگین و زیانهای اقتصادی است.

یکی از پس لرزه ها، سقوط شاخص های بازارهای عربستان است که در ادامه گزارشی در این مورد می بینید:

رئیس هیئت ملی یمن:

عملیات دفاعی آینده نیروهای یمنی سخت تر و دردناک تر خواهد بود.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، به نقل از تلویزیون المسیره، محمد عبدالسلام رئیس هیئت ملی یمن در خصوص تحولات روز‌های پذشته بیانیه مهمی منتشر کرد.
وی در این بیانیه تاکید کرد کسانی که عملیات ۱۴ سپتامبر را محکوم کردند، نشان دادند که از تجاوزگر حمایت می‌کنند و بیانیه‌های آن‌ها در محکومیت حمله به تاسیسات نفتی آرامکو، به منزله تشویق جنایتکار به ادامه جنایت‌های خود علیه ملت یمن است.
رئیس هیئت ملی یمن گفت: نفت ارزشمندتر از خون ملت یمن نیست و کسانی که خون مردم یمن را بی ارزش می‌دانند، باید پیامد‌های این اقدام را بپذیرند.
محمد عبدالسلام گفت: کسانی که به تضمین ثبات بازار نفت تمایل دارند، باید از ائتلاف متجاوز بخواهند تجاوزگری خود را متوقف کند و دست از محاصره ملت یمن بردارد.
وی تاکید کرد عربده کشی ائتلاف متجاوز باید متوقف شود. این ائتلاف افزون بر ادامه اقداماتش در بستن فرودگاه صنعا، بیش از ۱۳ کشتی فرآورده‌های نفتی را در دریای سرخ نگه داشته است.
محمد عبدالسلام افزود ملت یمن در مقابله با تجاوزگری و محاصره، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و از همه ابزار‌های قانونی در این راه استفاده خواهد کرد.
وی تاکید کرد اگر تجاوزگری و محاصره علیه یمن ادامه یابد، عملیات دفاعی آینده سخت‌تر و دردناک‌تر خواهد بود و ائتلاف متجاوز و به ویژه عربستان باید بدانند که غرور و گستاخی چیزی است که موجب هلاکت آن‌ها می‌شود. محمد عبدالسلام همچنین گفت: اکنون زمان آن رسیده است که عربستان بداند دل خوشی آن به حمایت‌های آمریکا، بی نتیجه است.
وی تاکید کرد پیام ما به همه عرب‌ها و مسلمانان این است که درباره سرنوشت این امت تقوای الهی پیشه کنند.
محمد عبدالسلام افزود ما خواهان جنگ نیستیم؛ بلکه از خود و ملتمان دفاع می‌کنیم و ملت ما در قبال ظلم سکوت نخواهد کرد.

حتما بخوانید:   ضربه مهلک پهپادهای یمن به عربستان

محمد عبدالسلام : نفت ارزشمندتر از خون ملت یمن نیست و کسانی که خون مردم یمن را بی ارزش می‌دانند، باید پیامد‌های این اقدام را بپذیرند.

 

 

 

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی