شاخص، رده بندی سایت های ایرانی

اطلاع از رده بندی سایت های ایرانی با شاخص

در ادامه سری مقالات «ایرانی . . . ایرانی» این بار قصد داریم سایتی بومی را معرفی کنیم که بسیار برای فعالان عرصه طراحی وب و بهینه سازی کاربردی است. سایتی جهت اطلاع از رده بندی سایت های ایرانی و خارجی.

اگر شما صاحب یک سایت یا بلاگ باشید یا اینکه برای توسعه یک پیج اینترنتی تلاش می‌کنید، دیده‌شدن برای شما یعنی شروع همه چیز. تا دیده نشوید یعنی کسب‌وکار شما هنوز شروع موفق خود را تجربه نکرده است. به‌همین دلیل است که اطلاع کمی و کیفی از میزان دیده شدن در دنیای آنلاین برای متخصصین بازاریابی آنلاین و صاحبان صفحات اینترنتی اساسی و مهم به‌شمار می‌رود.

فعالان این عرصه می دانند که در دنیای وب، چند تحلیلگر وبسایت وجود دارد که وضعیت سایت های مختلف را از جهات مختلف بررسی و نمایش می دهند. در این میان سایتهای بومی با وجود قابلیت های خوب و حتی بعضا منحصربفردی که دارند، (متأسفانه) کمتر شناخته شده اند. از این رو تصمیم گرفتیم در این مقاله یکی از سرویس های بومی و ایرانی ای که در راستای ارزیابی سایت های مختلف می توان با استفاده از آن، اطلاعات خوبی در مورد آنها بدست آورد را معرفی کنیم.

این سایت، شاخص نام دارد و به عنوان یک سرویس دهنده در رابطه با رده بندی سایت های ایرانی ، علاوه بر آنکه وضعیت دیده‌شدن صفحات اینترنتی مختلف را در جست و جوگر پارسی‌جو نشان می‌دهد، نرخ ارجاع لینک به این صفحات، تعداد کلیک بر روی آن‌ها و امتیاز شما در میان دیگر وب‌سایت‌های پارسی را نیز مشخص می‌کند.

حتما بخوانید:   اضافه شدن قابلیت اشتراک گذاری بخشی از متن مقالات

برای شروع تنها لازم است نشانی اینترنتی وبسایت یا وبلاگ مورد نظر را در شاخص وارد کنید تا به صورت رایگان، بدون نیاز به ثبت‌نام و در سریع‌ترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نظر خود دست یابید. دسترسی به شاخص با مراجعه به نشانی اینترنتی «Parsijoo.ir/shakhes» امکان پذیر است.

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی