موتور بومی ترجمه متون انگلیسی به فارسی و بالعکس

ترجمه متون انگلیسی به فارسی و بالعکس، دقیق تر از . . .

در این مقاله قصد داریم سرویسی بومی را معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید با سرعت و دقتی بسیار بالا کار ترجمه متون انگلیسی به زبان شیرین فارسی (و بالعکس) را انجام دهید، با ما همراه باشید . . .  .

اگر تاکنون مقالات سنگر فرهنگ را دنبال کرده باشید، خوب می دانید چند هفته ای هست که در قالب مقالات «ایرانی . . . ایرانی» در حال معرفی سرویس های تحت وب بومی هستیم که با وجود این که عمری کمتر از سرویس دهندگان مشابه خارجی دارند، نسبت به آنها، امکانات و قابلیت های ممتاز و حتی در موراد متعددی منحصر بفرد را برای شما هموطنان عزیز ارائه می دهند.

یکی از این سرویس ها، مترجم آنلاین متن پارسی جو می باشد که با استفاده از آن می توانید متون خود را حتی دقیق تر از سرویس دهندگان خارجی بین دو زبان فارسی و انگلیسی ترجمه کنید.

این موتور ترجمه آنلاین بومی قابلیت هایی نظیر: تلفظ لغات، نمایش لغات مترادف، ترجمه خودکار به دو سبک نورونی و آماری، افزودن لغات جدید و . . . را داراست.

لازم به ذکر است که ترجمه متون انگلیسی به فارسی و بالعکس به گونه ای انجام می شود که حتی از معروفترین مترجم متن (که به لحاظ عدم تبلیغ موارد بیگانه از ذکر نام آن معذوریم) هم روانتر و بهتر انجام میشود؛ می توانید امتحان کنید . . .  .

جهت دسترسی به این مترجم قدرتمند آنلاین میبایست به نشانی اینترنتی «translate.parsijoo.ir» مراجعه فرمایید.

حتما بخوانید:   سخن نگاشت

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی