بک لینک رایگان

اعطای نامحدود بک لینک رایگان به وبسایت های مذهبی و فرهنگی

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی

سنگر فرهنگ با هدف کمک به ترویج فرهنگ غنی اسلامی-ایرانی و معرفی تارنماهایی که در زمینه انتشار محتوای اصیل اسلامی-ایرانی، اقدام به ارائه بک لینک رایگان نموده است.

همان طور که (احتمالا) می دانید، در مبحث بهینه سازی وبسایت ها، یکی از مواردی که به طور قابل توجهی باعث ارتقاء رتبه یک سایت  می شود افزایش تعداد بک لینک هاست.

از این رو، سنگر فرهنگ در نظر دارد در راستای معرفی و حمایت از وبسایت های فرهنگی و کمک به ارتقاء رتبه آنها در پهنای وب، نسبت به ثبت رایگان لینک آنها در بخش لینکستان اقدام کند. لذا از همه دارندگان و مدیران سایت های مذهبی و فرهنگی دعوت میشود در صورت تمایل، با تکمیل فرم مربوطه از این فرصت ویژه بهره مند شوند.

معرفی و ثبت نشانی وبسایت های فرهنگی و مذهبی به صورت دائم و البته کاملا رایگان انجام می شود.

ذکر این نکته واجب است که به منظور امکان ادامه حمایت از این وبسایت ها، متقاضیان بک لینک رایگان میبایست ابتدا در خبرنامه تارنما ثبت نام نمایند. عضویت در خبرنامه با استفاده از فرم سمت چپ صفحه امکان پذیر است.

ضمنا علاوه بر ثبت نشانی وبسایت، این امکان نیز برای همه مدیران سایت های مذهبی و فرهنگی وجود دارد که در قالب یک مقاله وبسایت خود را معرفی و تبلیغ نمایند تا جهت نمایش عمومی با دریافت هزینه ای بسیار ناچیز (۲۰۰۰ تومان برای سایت های مذهبی و ۳۰۰۰ تومان برای سایت های فرهنگی) در سنگر فرهنگ منتشر شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید به اطلاعیه مربوطه مراجعه فرمایید.

حتما بخوانید:   چهارشنبه سوری یا چهارشنبه سوزی | آداب چهارشنبه سوری

لازم به ذکر است که وبسایت های معرفی شده باید:

  • بجز در موارد خاص، حتما دارای مجوزهای مربوطه (دست کم لوگوی ساماندهی یا نماد اعتماد الکترونیک) باشند.
  • به صورت مرتب بروزرسانی شوند، البته در صورتیکه امکان بروزرسانی مستمر برای وبسایت شما وجود ندارد میتوانید از سیستم ویژه بروزرسانی خودکار وبسایت که توسط ترشیز وب و در دو نسخه رایگان و تجاری تولید شده و ان شاءالله در دهه فجر رونمایی خواهدشد استفاده کنید راهنمای استفاده از آن (بعد از رونمایی و) با ثبت نام رایگان در وبسایت ترشیز وب به نشانی www.torshizweb.ir (و ورود به حساب کاربری) قابل مشاهده خواهدبود.

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی