معرفی اختصاصی سایت های مذهبی و فرهنگی

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی
جست و جوی اختصاصی با استفاده از گوگل


تارنمای اختصاصی بخش فرهنگی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی، با هدف ترویج و معرفی فرهنگ ناب اسلامی-ایرانی به جهانیان، راه اندازی شد؛ یکی از اقدامات این تارنما در این راستا، معرفی وب سایت های مذهبی و فرهنگی به صورت کاملا رایگان می باشد که توضیحات بیشتر در رابطه با این کار و فهرست سایت های مذهبی و فرهنگی، در بخش “وب سایت های مذهبی و فرهنگی” ارائه شده است. در صورتیکه شما هم می خواهید بصورت کاملا رایگان لینک خود را در معرض دید کاربران سنگر فرهنگ قرار دهید، اینجا کلیک کنید.

یکی دیگر از این اقدامات، بدین ترتیب انجام می شود که مدیران کلیه تارنماهای مذهبی و فرهنگی می توانند مطابق با توضیحات مندرج در اطلاعیه «معرفی وبسایت های مذهبی و فرهنگی»، با عضویت رایگان در وبسایت، در قالب یک فایل پی دی اف/ویدئو/تصویر و . . . نسبت به معرفی و تبلیغ تارنما (وبسایت) خود اقدام نمایند تا پس از بررسی، محتوای فایل ارائه شده بعنوان یکی از مطالب تارنما، به صورت دائمی منتشر شود.

البته لازم به ذکر است با توجه به اینکه سنگر فرهنگ به صورت شخصی و بدون حمایت مالی اشخاص ثالث اداره می شود، در حال حاضر، تبلیغ کاملا رایگان از طریق فایل های صوتی/تصویری برای وبسایت های با رتبه جهانی کمتر از ۵۰۰۰۰ و یا وبسایت هایی که حداقل ۵ درصد کاربران آنها غیر ایرانی باشند صورت می گیرد، و مدیران سایر وبسایت ها، در صورتیکه بخواهند از روشی غیر از مقاله متنی تبلیغات خود را انجام دهند، البته فقط برای یک بار برای همیشه، مبلغ ناچیزی به شرح زیر پرداخت نمایند:

  • معرفی در قالب فایل های رایانه ای با حجم ۵ تا ۱۴٫۹ مگابایت: ۵۰۰ تومان
  • معرفی در قالب فایل های رایانه ای با حجم ۱۵ تا ۲۴٫۹ مگابایت: ۱۰۰۰ تومان
  • معرفی در قالب فایل های رایانه ای با حجم ۲۵ تا ۴۹٫۹ مگابایت: ۱۵۰۰ تومان
  • معرفی در قالب فایل های رایانه ای با حجم ۵۰ تا ۷۴٫۹ مگابایت: ۲۰۰۰ تومان
  • معرفی در قالب فایل های رایانه ای با حجم ۷۵ تا ۱۰۰ مگابایت: ۲۵۰۰ تومان
  • معرفی در قالب فایل های رایانه ای با حجم بیشتر از ۱۰۰ مگابایت: ۳۰۰۰ تومان
حتما بخوانید:   22 بهمن تماشایی در کاشمر

مبالغ فوق صرفا به منظور تأمین بخشی از هزینه های سایت و سرور دریافت می شود.

منظور از صفحات مجازی رده اول، صفحات مذهبی-فرهنگی موجود در شبکه های اجتماعی و پیام رسان های بومی (یا پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی غیر بومی رده اول، دوم و سوم جهان، از نظر تعداد کاربر، مشهور بودن و نمایش صفحات در نتایج اولیه موتورهای جست و جوی رایج) و منظور از صفحات مجازی رده دوم، صفحات مذهبی-فرهنگی موجود در آن دسته از شبکه های اجتماعی و پیام رسان های غیر بومی که صفحات آنها عموما در نتایج اولیه موتورهای جست و جو نمایش داده نمی شود و استقبال جهانی کمتری دارند، می باشد.

لازم به ذکر است تبلیغات صفحات مجازی رده دوم، در صورتی منتشر خواهندشد که فعالیت آنها (یعنی تولید و انتشار محتوای اصیل اسلامی-ایرانی توسط آنها) بصورت جدی و مستمر انجام شود و دارا بودن لوگوی ساماندهی برای آنها الزامی است، ضمنا مواردی که لینک آنها در حداقل یکی از سایت های مذهبی-فرهنگیِ معتبر و شناخته شده کشور هم ثبت و معرفی شده باشد در اولویت خواهندبود.

تأکید می کنیم که وبسایت های با رتبه جهانی کمتر از ۵۰۰۰۰ و یا وبسایت هایی که حداقل ۵ درصد کاربران آنها غیر ایرانی باشند، از پرداخت هرگونه وجهی معاف هستند.

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی