بی اعتمادی به تلگرام

اثبات بی اعتمادی جهانی به تلگرام

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی
جست و جوی اختصاصی با استفاده از گوگل


اخیرا فهرست ۱۰ اپلیکیشنی که بیشترین دانلود را در اپ استور، گوگل پلیو دیگر فروشگاه‌های نرم افزار در سال ۲۰۱۷ داشته است، منتشر شده است؛ جالب است بدانید در این اپلیکیشن ها که اکثرا نرم افزارهای شبکه های اجتماعی می باشد خبری از تلگرام نیست!

به نقل از خبرگزاری فارس در ادامه لیست ۱۰ اپلیکیشنی که بیشترین دانلود را از فروشگاه های مختلف، در سال ۲۰۱۷ داشته را مشاهده می کنید:

بی اعتمادی به تلگرام

همانطور که مشاهده می کنید در سه فهرست منتشر شده که مربوط به گوگل پلی، اپ استور و دیگر فروشگاه هاست، اکثر این اپلیکیشن ها، از نوع پیام رسان هستند؛ اما . . .

با دقت به بهترین نرم افزارهای سال ۲۰۱۷ نبود برخی از اپلیکیشن هایی که مخصوصا در ایران کاربرد بسیاری دارد، کاملا محسوس است. در فهرست برترین نرم افزارهای سال ۲۰۱۷ که بیشترین آنها مربوط به پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی است، نامی از پیام رسان تلگرام دیده نمی شود. نبود تلگرام در لیست منتشر شده نشان دهنده عدم اطمینان مردم دنیا به این نرم افزار پیام‌رسان می باشد.

اما حال که تمام مردم دنیا تلگرام را به عنوان یک پیام رسان مورد اعتماد و امن قبول ندارند، چه باید کرد تا از نا امنی و سرقت اطلاعات و حریم خصوصیمان در تلگرام جلوگیری شود؟

حتما بخوانید:   زندگی نامه امام حسن مجتبی علیه السلام

مطالعه مقاله زیر به شما در یافتن پاسخ این سوال کمک شایانی می کند:

معرفی یک پیام رسان حرفه ای امن

 

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی