سقوط میزان استفاده از تلگرام

سقوط میزان استفاده از تلگرام

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی
جست و جوی اختصاصی با استفاده از گوگل


با نیم نگاهی به مراجع اصلی و جهانی رنکینگ وبسایتها در می یابیم میزان استفاده از تلگرام روز به روز کمتر و کمتر می شود و دم خروس این ابزار جاسوسی آشکار شده است.در این مقاله قصد داریم کاهش میزان استفاده از جنگ افزار تلگرام را با استناد به معروف ترین مرجع جهانی رنکینگ وبسایتها، یعنی الکسا، نشان دهیم. البته این مقاله قرار بود قدری دیرتر منتشر شود اما پس از آنکه انتشار دو مقاله «حنای تلگرام دیگر رنگی ندارد . . . » و «اثبات بی اعتمادی جهانی به تلگرام» هم در وبسایت و هم در کانال رسمی وبسایت در پیام رسان سروش به نشانی sapp.ir/wefam.ir، با استقبال بی نظیر شما عزیزان روبرو شد، تصمیم گرفتیم اسناد موجود در این مقاله را هم سریع تر به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

قبل از هرچیز باید بگوییم سرویس بومی شاخص، نیز که پیش تر معرفی شد، بهترین جایگزین برای الکسا می باشد، اما از آنجا که هنوز ممکن است شاخص برای بعضی ناآشنا باشد، در این مقاله ما از الکسا استفاده کرده ایم.

با مراجعه به سایت جهانی الکسا و جست و جوی دامنه مربوط به پیام رسان ملی و ایمن سروش و نیز پیام رسان صهیونیستی تلگرام، نتایج زیر نمایش داده می شود:

حتما بخوانید:   راهپیمایی ضد استکباری یوم الله 13 آبان 1397

افزایش میزان استفاده از پیام رسان سروش

همانطور که در تصویر فوق می بینید، خوشبختانه میزان استفاده از پیام رسان سروش به نحو چشمگیری افزایش یافته است و جالب تر آنکه با وجود سابقه کمتر فعالیت این پیام رسان داخلی، مردم سایر کشورها نیز از آن استفاده زیادی دارند؛ حال آنکه مطابق تصویر زیر رسوا شدن نا امنی و سرقت اطلاعات شخصی و محرمانه کاربران تلگرام در کنار سایر عوامل، سقوط میزان استفاده از تلگرام را سبب شده است:

سقوط میزان استفاده از تلگرام در ایران

 

با این تفاسیر که همگان پی به پست پرده مخوف تلگرام  برده اند، دیگر جای هرگونه تعلل در ترک فعالیت در تلگرام عاقلانه نیست.

در انتها از شما می خواهیم با انتشار مقالات وبسایت و پست های کانال سروش وبسایت (یعنی https://sapp.ir/wefam.ir)، دوستان خود را از واقعیات موجود آگاه و به آنها در انتخاب راه درست کمک کنید تا با توصیه آنها به ترک فعالیت در تمامی پیام رسان های نا امن غیر بومی، زمینه سازی دریافت پاداش الهی را برای خود انجام دهید.

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی