معایب و مضرات تلگرام

آنتیگرام افشا کننده معایب و مضرات تلگرام

اگر شما خواننده عزیز این مطلب از کاربران وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی باشید خوب می دانید که در راستای رسالت فرهنگی وبسایت، مقالات و فایل های متعددی در رابطه با معایب و مضرات تلگرام و آسیب های بسیار زیاد این جنگ افزار منتشر کرده ایم.

همچنین حتما می دانید که چندی پیش در فروشگاه مرکزی وبسایت برنامه ای اندرویدی تحت عنوان ” آنتیگرام ” که طراحی آن توسط تیم برنامه نویسی وبسایت (ترشیز وب) انجام شده است. اما از آنجا که در حال حاضر فروشگاه وبسایت به دلیل انجام یک سری تغییرات و طراحی نسخه جدید، در دسترس نیست فایل این برنامه را در اینجا بازنشر می کنیم.

پیش از ارائه لینک دانلود به توضیحاتی اجمالی در مورد این برنامه می پردازیم:

جنگ افزار تلگرام از زمان شروع فعالیتش تاکنون مسبب بروز آسیب های متعددی در زمینه های مختلف از جمله اجتماعی، فرهنگی و . . . شده است. جاسوس افزاری که در این چند سال بر همگان اثبات شده است که امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران در آن یک جوک بیشتر نیست.

در برنامه آنتیگرام به طور کامل و کاملا مستند پیرامون معایب و مضرات تلگرام صحبت شده است. همچنین بهترین جایگزین های ایرانی تلگرام (که باز هم در چند روز اخیر قدرت و برتری آن ها اثبات شد و در مقاله پیام رسان های بومی ۱۴ برابر امن تر از نمونه های خارجی می توانید در این رابطه مطالب بیشتری بخوانید).

همچنین نحوه حذف این اَبَرجاسوس توضیح داده شده است. در یک کلام هر آنچه در مورد تلگرام باید بدانید در نرم افزار اندرویدی آنتیگرام ذکر شده است.

حتما بخوانید:   مجموعه بنر لایه باز دهه فجر

بیش از این شما را منتشر نمی گذاریم، هم اکنون با کلیک روی لینک زیر می توانید به صورت کاملا رایگان آنتیگرام را دریافت کنید.

جهت دریافت آنتیگرام کلیک کنید

فقط یک نکته: لطفا تا آنجا که می توانید این مقاله و همچنین آنتیگرام را منتشر و به دوستان خود معرفی کنید.

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی