معیاب تلگرام | دانلود مستند بدون فیلتر | مستند بدون فیلتر | دانلود مستند بدون فیلتر | حقایق تلگرام | پشت پرده تلگرام | ناگفته هایی در مورد تلگرام | تلگرام صهیونیستی

دانلود مستند بدون فیلتر | حقایقی در مورد تلگرام که شاید تاکنون نشنیده باشید

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی
فروشگاه محصولات فرهنگی ربیع
جست و جوی اختصاصی با استفاده از گوگل


در ادامه مطلب مستند بدون فیلتر (پخش شده از شبکه سوم سیما و افشاکننده حقایقی در مورد جنگ افزار صهیونیستی تَله گرام که ممکن است تاکنون نشنیده باشید) قابل مشاهده و دریافت است:


تبلیغات میان متنی:

چادر و پوشش اسلامی:
تبلیغات متفرقه:


مستند بدون فیلتر | تلگرام یا به عبارت بهتر تَله گرام، نام یک نرم افزار (جنگ افزار) است که در حوزه پیام رسان ها قرار گرفته است. این ابزار صهیونیستی توسط فردی به نام پاول دورف طراحی و در سال ۲۰۱۳ با شعار «بازپس گرفتن حریم خصوصی» وارد بازار شد. حال آنکه لو رفتن اطلاعات بیش از ۲۰۰۰۰۰۰۰ کاربر آن و چندین بار هک شدن تلگرام (که یک مورد آن که از نوع دیداس هم بود همین چند رو پیش رخ داد) اثبات می کند که حریم خصوصی کاربران در تلگرام به هیچ عنوان امنیت ندارد و کلا مفهوم امنیت، در پیام رسان تلگرام بی معنی است.

تلگرام اما خودش با نقض قوانین کشورهای مختلف و خودداری از در اختیار قرار دادن اطلاعات مجرمانی که از آن برای پیشبرد اهداف شوم خود استفاده می‌کنند، نقاب از چهره واقعی خود برداشته است.

دریافت مستند بدون فیلتر

 

البته پیشتر مقالات متعددی در مورد پشت پرده تلگرام در وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی منتشر شده بود که با یک جست و جوی ساده در وبسایت میتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید. جهت جست و جوی بهتر می توانید از موتور جست و جوی اختصاصی وبسایت که در بالای صفحه و نیز در نشانی torshizweb.ir/search.html قابل دسترس است استفاده کنید. اینفوگرافیک زیر یکی از مواردی است که قبلا در وبسایت  علمی فرهنگی آموزشی مهدی منتشر شده است:

آمار استفاده از تلگرام

حتما بخوانید:   آنتیگرام افشا کننده معایب و مضرات تلگرام

4 Replies to “دانلود مستند بدون فیلتر | حقایقی در مورد تلگرام که شاید تاکنون نشنیده باشید”

  1. سلام از اینکه این مستند رو گذاشتین ممنونم. من متأسفانه نرسیده بودم از تلویزیون ببینمش. فک کنم اگه تو کانال سایت هم بذارینش خیلی عالی بشه. چون ممکنه بعضیا نتشون کم باشه یا اصلا نت نداشته باشن که بتونن بیان تو سایت ببینن.

    1. با سلام. رضایت شما عزیزان مایه خوشحالی ماست. در مورد انتشار در کانال هم در صورتیکه سایر کاربران عزیز هم تمایل به این کار داشته باشند، حتما انجام خواهدشد.

پاسخ دهید

CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی