بازی اندرویدی انیمیشن سینمایی «فیلشاه» منتشر شد

بازی اندرویدی انیمیشن «فیلشاه» هم منتشر شد

با حمایت مالی/معنوی از خاکریزفرهنگی وارثین در ترویج فرهنگ ناب ایرانی-اسلامی و مقابله جدی با تهاجم فرهنگی سهیم شوید. چند مورد از روش های حمایت معنوی: - مراجعه روزانه به تارنمای خاکریز و مطالعه چند مورد از مقالات - معرفی خاکریزبه دوستان - انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی

بازی اندرویدی فیلشاه (پرفروش ترین انیمیشن تاریخ سینمای ایران) منتشر شد که جهت دریافت آن میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود رایگان بازی اندرویدی فیلشاه

جهت دریافت رایگان بازی اندرویدی «فیلشاه» کلیک کنید

جزئیات:

به گزارش قدس آنلاین، هادی اسماعیلی مدیر ارشد بازاریابی و فروش گروه «هنرپویا» و مدیر تبلیغات و اطلاع رسانی «فیلشاه» با اعلام این خبر (تولید بازی اندرویدی فیلشاه ) عنوان کرد: مؤسسه هنر پویا این مسئله را همواره جزو برنامه‌های خود قرار داده که با تولید هر انیمیشنی، اقلام جانبی و محصولاتی وابسته به آن انیمیشن را نیز طراحی و تولید کند.

وی در ادامه افزود: بر این اساس، اقلام جانبی همچون لوازم التحریر، وسایل تزئینی، کیف و لباس برای کودکان و نوجوانان، تم‌های جشن تولد … و برخی دیگر به زودی رونمایی خواهند شد.  صورتک‌ها و تن‌پوش‌هایی تولید شده که برخی از آنها موجود و برخی دیگر به زودی رونمایی خواهند شد. همچنین اقلامی مانند پُفیلشاه، صورتک‌، تن‌پوش، بادکنک و … را نیز همزمان با اکران این فیلم در سینماها طراحی و رونمایی کردیم که با استقبال کودکان همراه بوده است.

اسماعیلی ضمن تصریح این نکته که به تازگی نیز بازی «فیلشاه» را در نسخه اندروید رونمایی کردیم گفت که علاقه‌مندان می‌توانند این بازی را از کافه بازار دانلود کنند:

جهت دریافت نسخه اندروید (بازی) فیلشاه از کافه بازار کلیک کنید

حتما بخوانید:   دانلود عکس پروفایل محرم

مدیر تبلیغات و اطلاع رسانی «فیلشاه» در ادامه عنوان کرد: حتی احتمال دارد اگر سرمایه‌گذار مناسبی پیدا کنیم، سریال «فیلشاه» را نیز تولید کنیم.

فروش انیمیشن سینمایی «فیلشاه» در سینماهای کشور در حالی ادامه دارد که این فیلم تاکنون توانسته است با بیش از ۷ میلیارد تومان فروش در سینماهای کشور، رکورد پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ سینمای ایران را از آن خود سازد. این رکورد پیش از این در اختیار «شاهزاده روم» دیگر محصول گروه‌ «هنرپویا» بود که همچنان عنوان پرمخاطب‌ترین انیمیشن تاریخ سینمای ایران را دارد.

پاسخ دهید

بالا
CLOSE
CLOSE

قبل از همه مقالات وبسایت را بخوانید . . .

مطمئنا برای شما هرزنامه نخواهیم فرستاد!

باتشکر، عضویت شما انجام شد

ورود شما را به جمع اعضاء خبرنامه وبسایت تبریک عرض می کنیم!

حمایت مالی